Tapaciranje kabine

moze li broj telefona od gospodina sto je pravio ove tapacirunge na traktorima trebaju mi za torpedo 7506
 
e majstori imam pitanje,u planu mi je tapacirati mog sameja,i kako da ljepilo nanosim,sa nekim valjkom ili kistom,i kamo da ga nanesem,na površinu na koju ću lijepiti tapacirung ili na tapacirung,i još jedno pitanje,razmišljao sam si za blatobrane sa unutrašnje strane kupiti neku umjetnu kožu,sive boje ili tako nešto,dal još šta trebam,znam da mi treba spužva(sunđer) i kako da to odradim,i da li će me to puno koštati ?
i kako da krov tapaciram iznutra,sav tapacirung mi je nekako mekan postao i htio bih ga skinuti i kako da ovu kožu onda gore da nalijepim,šta bi mogao staviti da oblikujem lijepo to,stiropor ili nešto ?
 
pogledaj prvu stranu ove teme i videćeš da naš član zorancile radi tapaciranje pa se sa njim dogovori oko svega što te interesuje
 
051020115174.jpg
[/IMG]Ja presvlacim sedistai kabine za traktore .
140120125194.jpg
 
Poslednja izmena:
Malo pre sam zvao jdnog decka iz Panceva koji tapacira sve zivo i od prlike za celu kabinu Mtz-a izadje oko 5000-6000 sa njegovim materijalom.
 
Nije,Vuk se zove,u Cara Lazara ili Cara Dusana,ne znam tacno.Nije skupo,ja cu mog celog da uradim
 
www.dodaj.rs


---------- Poruka napisana u 12:56 ---------- Prethodna poruka je at 12:40 ----------

img2002.jpg
[/IMG]

---------- Poruka napisana u 12:57 ---------- Prethodna poruka je at 12:56 ----------

img2004.jpg
[/IMG]

---------- Poruka napisana u 12:57 ---------- Prethodna poruka je at 12:57 ----------

img2006.jpg
[/IMG]

---------- Poruka napisana u 12:58 ---------- Prethodna poruka je at 12:57 ----------

img2064.jpg
[/IMG]

---------- Poruka napisana u 12:58 ---------- Prethodna poruka je at 12:58 ----------

img2065.jpg
[/IMG]

---------- Poruka napisana u 12:59 ---------- Prethodna poruka je at 12:58 ----------

img2066.jpg
[/IMG]

---------- Poruka napisana u 13:00 ---------- Prethodna poruka je at 12:59 ----------

Ja istapacirao moj kombajn.Stiropor dvojka i skaj....:osmeh:
 
Zanima me za Mtz 82 stari tip, ko na ovoj slici koliko bi kostalo da se istapacira, i koliko bi se smanjilo brujanje traktore. Da li se moze normalno pricati?

---------- Poruka napisana u 23:03 ---------- Prethodna poruka je at 21:27 ----------

Evo necega za izolaciju sad ne znam koliko valja
http://www.jakkagroup.com/sivi/a7.html
 
Poslednja izmena od urednika:
evo i moje kabine na 539 kako sam je ja uradio



lepio sam prvo onu izolaciju od laminata pa onda eko kozu preko.pioneer kasetofon, tri zvučnika, prekidaci za rotaciju, brisac, zadnje svetlo i unutrasnje svetlo.još fali neka pregrada za telefon dokumente i naocare i to je to.kako vam se cini?
 
Svaka čast! I meni je želja da malo zatvorim kabinu na 588 ili da napravim drugu ali nikad dovoljno vremena.... Još jednom svaka čast!
 
@winchester

Gledao sam takve uloske jako slab i mekan sunjdjer kad sednes na njega on se spljeska kao da na limu sedis. Ja trazim tvrdi presovani sundjer negde pa cu da uradim sam sediste na fergusonu.
 
Nazad
Vrh