Herbicidi u suncokretu

Pozdrav. Imam problem sa suncokretom, tretiran je posle setve, a pre nicanja sa Gardoprim plus u kolicini 3l/ha i prskanje nije uspelo, cak je i pala kisa posle par sati. Cela njiva je puna sitne gorusice. suncokret ima dva para lisova i u pitanju je kondi. Ima li spasa nekom hemijom ili mi ostaje motika? Hvala
Spartaj par puta sto ti je milovan rekao i posle malo pocupas i gotovo
 
Da li Imazamoks skida samonikli kukuruz ili moram ici Fuzilejd ili Panteru? Nemam uskolisnih sem tog samoniklog, dosta je prosipao prosle god kombajn...
 
Pozdrav. Imam problem sa suncokretom, tretiran je posle setve, a pre nicanja sa Gardoprim plus u kolicini 3l/ha i prskanje nije uspelo, cak je i pala kisa posle par sati. Cela njiva je puna sitne gorusice. suncokret ima dva para lisova i u pitanju je kondi. Ima li spasa nekom hemijom ili mi ostaje motika? Hvala
Dva spartanja i onda kad suncukret izraste da je zadnji momenat uci u njega i zagrnuti ga i to mu je to vecinu trave ces nagrnuti,a ono sto ostane to ce suncokret ugusiti jer nece imati svetlosti da mu parira.
 
Da li Imazamoks skida samonikli kukuruz ili moram ici Fuzilejd ili Panteru? Nemam uskolisnih sem tog samoniklog, dosta je prosipao prosle god kombajn...

Ja sam jedne godine prskao Pulsarom,a nisam imao dizne za vetar i zahvatio sam komsiji 2-3 reda kukuruza. Ti redovi su zakrzljali,bilo je i na njima roda,ali da su direkt prskani,mislim da se ne bi izvukli,a i svakako da bi ih suncokret lako ugusio kad su ranjeni.:osmeh:
 
Kod mene dobro, prskao sam lane sa njim, uzeo bih ga i sada da je povoljniji, ali naisao sam samo na cene od ~ 2000din/lit
 
Jedno pitanje u vezi stockstar-a. Dali ga razmutiti u lupam litru vode pa sipati u prskalicu ili direktno sipati

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh