Herbicidi u suncokretu

Tako je ima je bas dosta, odakle vise izlazi nije mi jasno.A mozda cu onda i totalom 4l /kj i ne razmisljam

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Total valjda moze sve dok moze traktorom da se udje. :osmeh:
Koji preparat moze da se koristi u soji za sirokolisne korove, poponac, palamida i jos neki?
 
Koja je najveća doza stokstara koju ste primenjivali u suncokretu, po ha naravno?

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Ja nisam prskao nikad vise od 35gr po ha ali prateci ovu temu moze se procitati da su neke kolege prskale sa 35 +35gr po ha bez posledica po prinos,valda ce i neko ko je tako radio potvrditi
 
Ondanije strašno što sam sa 40g poprskao. Tj bar se nadam da nije

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
2x35g je definitivno puno,mozda ne bude vizuelnih posledica,ali po prinos sigurno bude.Ja max sto sam isao je 45 grama mislim,ali to je bila split aplikacija,sto je puno lakse za biljku da pretrpi.E sad odjednom 40g i dok je biljka mlada,nzm,nadamo se da nece biti stete.
 
Ja sam stavio 20g u spric i 20L vode i prskao palamidu po njivi. I nista nije bilo suncokretu.

Послато са Redmi 6A уз помоћ Тапатока
 
Smeta li hladnoća suncokretu ako se sad prska,za kukuruz znam,a i piše se opširnije u odg temi,..
Mislim se danas ući u njivu jer će mi pobeći i korovi i suncokret...
 
Smeta li hladnoća suncokretu ako se sad prska,za kukuruz znam,a i piše se opširnije u odg temi,..
Mislim se danas ući u njivu jer će mi pobeći i korovi i suncokret...

Uopste hemija i hladnoca ne idu zajedno ,da je zajebano jeste nevalja ni da ostane ne oprskano ,ako je vec toliki suncokret da preraste ja mislim da ga oprskas .Ovo je moje misljenje onako na slepo sto bi rekli a ti presudi :ppozdrav:
 
Poprkan juče Suncokret Stokstarom 26 g/ha, i prihranio sa 60 kg/kj An-a predsetveno bačeno 80kg/kj Ureje.
 
Koji od herbicida (akt materija) je najbolja za pirevinu i rizomski sirak ? Prosle godine mi Kletox lepo resio rizomski sirak ali nije bilo pirevine. Sad sam namenski posejao suncokret na dve njive gde je ima.
 
Imam listego i za ostalo sam uzeo galenikin kvazar i za uske pantera. Do sad sam radio fusiladeom i nije bilo greške, videćemo šta radi pantera.
 
A jel ste koristili Flupisor Agrosavin, vidim sastav je isti kao Fusilade a pretpostavljam jeftiniji.

Послато са Moto G (5S) уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh