Transport kombajna

Meni je prevoz vršila firma Borovica trans iz Rume.U ono vreme 2011 godine nisam mogao da nađem nikoga sa niskonosećom prikolicom sem njih.
 
Svakakvih ljudi ima. Zadovoljan musterija dovede jes dvojicu, a ne zadovoljan odvede njih 10. Tako je uvek bilo.
 
Taj sto je prevozio je Zlatko, firma Zana Vs. Meni je on prevezo kombajn, nismo imali nikakvih problema. Meni je za 400km uzeo 800e.
Da li znate nekog ko bi mogao da preveze dvoredni berac u Rumuniju?
 
Dobar dan svima!
Hitno mi je potreban prevoz kombajna iz Austrije za Srbiju, ako mozete neki kontakt i preporuku da mi date. sirina sa gumama 3,49m i visina 3,98m sa gumama,tezina 9500 sa kederom koji je sirok 6,70. Znaci prevozi se kombajn i prokolica sa kederom.
 
Hvala na odgovoro, jos jedno pitanje, da li kombajn mora da se uveze covek koji ima poljoprivredno gazdinstvo, ili firmu?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li imate ideju ko bi mogao da mi preveze olt sigmu? Sirina 3,1m...
Ne bih da secem.
 
Moja je donešena kamionom ali nije imala nikakve dodatke kao tvoja pa je bila uža i kraća.Samo smo je nagurali u sanduk i zatvorili stranice.
 
Zna li neko ko radi transport masina iz Francuske,moze li me neko uputiti kome da se obratim?radi se o zitnom hederu.
 
Nazad
Vrh