Transport kombajna

Da neidemo dalje od teme po meni je bolje staviti kombajn na labudici nego vuci kao sto radi Dragan Hej(nezasluzuje da se pominje njegovo ime) jeste mozda skuplje ali sigurnije a i bolje za bocne reduktore.
 
Danas na AUTOPUTU bez signalizacije tera preko stotke.Kako je tako izasao na autoput?

2pqnudt.jpg
 
I jos se krece zaustavnom trakom, na kojoj je "ZABRANJENO" kretati se (mislim da je propisana kazna zakonom od 120.000 do 150.000dinara) Druze ovo je pre za temu: "Nikad ovako"
 
Danas na AUTOPUTU bez signalizacije tera preko stotke.Kako je tako izasao na autoput?

2pqnudt.jpg
Mislim da sam bas tog danas video (ili mozda nekog slicnog bio je beras 223), kada se ukljucio kod kovilja na autoput, posto tamo jos nije gotova naplatna ramapa, pa se ukljucuje bez placanja. A kada stigne na neku naplatnu rampu, kako da ga ne puste dalje, kada ga ne mogu vratiti nazad, jedino sto su trebali obavestiti policiju, ali verovatno nisu, mada policije uvek ima na naplatnim rampama.
 
Daleko je on stigao ako se ukljucio kod Kovilja jer je ovo slikano izmedju Beograda i Smedereva.Ako je isao odakle ti kazes morao je da prodje kroz naplatne rampe na ulazu u BG i na rampu Bubanj Potok na kojima stoji gomila policije..............
 
Otisao je za Kobilje,a vozac je bio jedan crni, mali,stvarno nemogu da se setim kako se zove moguće je da se zove Zlatko, vozi kao šumaher :).Cena je 15.800 evropljana. Kombajn je 97 godiste, I u fenomenalnom je stanju, ali mi je bio veliki...
 
Poslednja izmena:
Goran je vozio(radnik), ako je manji covek, crni smesan po prirodi a vozi odlicno, znaci tvoj kombajn stigao u moj kraj, Kobilje je na 20min. od mene.
 
Zamolio bih clanove foruma za neke brojeve telefona od prevoznika kombajna, radi se o prevozu preko granice.Moze i na pp.Hvala unapred.
 
Koga bi preporucili za prevoz kombajna Z 142 sa zitnim i kukuruznim adapterom? Neko da je iz Beograda,Sapca,Novog Sada(ili iz okoline tih gradova).
 
Nazad
Vrh