Transport kombajna

Samo kukuruzni adapter vredi skoro više nego sam kombajn.Po meni to je jeftino dato.
 
neznam tacno dani 35 centi ima kod mene jedan u selu dovozi odakle oces radio je jedno vreme i za almex dok nisu kupili vise prikolica. mogu da ti nadjem broj ako se nisi organizovao
 
Treba komsiji ali nista pre proleca nema sanse sad zbog ovog vremena ,a mozda ce meni trebati ako bog da da dotera traktor i prikolicu ako bude cena ok pusti mi broj na pp pa nek se nadje leba netrazi xd!
 
stigo je kamion u CH, doduse stigo je dan ranije nego sto smo se dogovorili. Pa tako neznam da li cu uspeti sutra sve da sredim . Javio sam seljaku koji mi prodao kombajn i zamolio da pozove njegovog drugara koji mi prodao adapter za kukuruz. Ovaj mi se javio , kaze da je sutra ceo dan odsutan od kuce , ali ce se nekako snaci , isto mi obecao da ce iznajmiti teleskopski utovarivac i snjim ce da mi utovari adapter . Dajboze da tece sve po planu. Iznajmljivanje teleskopskog utovarivaca je 80e/h

---------- Poruka napisana 23-02-12 u 00:37 ---------- Prethodna poruka je 22-02-12 at 00:06 ----------

Evo danasnjeg utovara.



fyeo8o.jpg
jj8g02.jpg
 
  • Like
Reagovanja: PKB
Stavili smo prikolicu , a posle sam iznajmio teleskopski utovarivac , da stavimo heder u prikolicu. Utovarivac me kostao tacno 120e. , sa tim utovarivacem smo natovarili i adapter za kukuruz. Adapter za kukuruz je neverovatno tezak , tako da seljak nije mogao da ga natovari sa zglobni utovarivac (masina sa kojom ciste stalu). Na zalost nisam uspeo da slikam dok smo utovarili heder , samo sam slikao dok smo tovarili heder za kukuruz. Postavicu te slike veceras.
 
mislim da je dragan u nekom od svojih postova rekao da je platio ovu 76 12500e ako ne gresim,inace kombajn jako lepo izgleda i neka dobro sluzi:bravo:
 
zmaj : vozi mi Steva iz Kaca , a kamion je na BiH tablice.

Hvala momci na cestitkama. Ali je bilo stresa oko svega ovog : sam utovar je proteko korekno , ali sama organizacija , pre dolaska kamiona i priprema masina , javljanje svim seljacima da budu spremni u taj dan kad je utovar . E to je ono sto ubiva. imao sam mesta jos za jednu RD , ali nisam imao vise ni vremena , ni snage da je donesem kolima , pa da je natovarimo. Ovako ja mislim da je sasvim dovoljno stalo.

---------- Poruka napisana u 18:36 ---------- Prethodna poruka je at 18:31 ----------

2dtobrt.jpg
2yn4iae.jpg
 
Meni je Steva iz Austrije skip i kombajn doterao sa vangabaritnom prikolicom kao Draganu i uzeo 2000evra da znate cene okvirno ako treba nekom broj nek mi se javi posten lik i dobar kamioni su mu NS tablice a prikolice bosanske i stalno ima kamione preko da se u sustini ne ceka brzo na utovar i da Dragane nek te kombajn sluzi 20 godine bez kvara pa posle kako oce :D
 
Nazad
Vrh