Transport kombajna

Da li neko zna nekog ozbiljnog prevoznika vangabaritnih tereta,treba da mi se prebaci lexion 440 iz novog sada do panceva
 
Cool Team iz N.Sada je uzeo čoveku kome sam prodao Zmaja 700 e za prevoz od 130 km.Niskonoseća labudica na koju su stali kombajn i adapter za kukuruz plus solo kamion na koji je stao žitni heder.Kada sam ja tog istog Zmaja kupio meni je Borovica trans uzeo 500 e za 100 km a nosio kombajn i kukuruzni adapter.
 
U svoje vreme dotero kombajne , jednog iz Lalica oko 150 km, jednog iz Zrenjanina 55 km, jednog iz Grevci iza Veliki Siljegovac oko 200km, jednog kod Pozarevca oko 120 km, a sve do Padine i naravno peske.Ide to dobro samo dobra priprema i gas, a puno jeftinije od transporta na kamionu.
 
Da li neko zna nekog ozbiljnog prevoznika vangabaritnih tereta,treba da mi se prebaci lexion 440 iz novog sada do panceva
Gorane imas 125km na Zr i Ecku. Ja sam vozio kombajn od Kuzmina do Vrsca 190km. Trazili su mi 800 e,a potrosio sam malo vise od 100L goriva.
Nije bozije slovo,a i trebace ti pare da castis sto sam ti nasao kupca za Adapter. :)
 
Da li neko zna nekog ozbiljnog prevoznika vangabaritnih tereta,treba da mi se prebaci lexion 440 iz novog sada do panceva

Gde god sam zvao pre par meseci, nisam našao nigde jeftinije od 1,5€ po km u oba pravca.... Bilo je i ko je tražio 1,7€ i 2€...
Mada taj od 1.5€ mislim da i ne može da nosi Leksiona iskreno rečeno.

Doteraj ga, možda najpametnije. Nećeš potrošiti više od 200L.
 
Nazad
Vrh