Pravljenje kabina

e ljudi pa nije bas ni ovo mali posao, a predpostavimo da je radio kako se njemu svidja i odgovara. samo onaj ko je uradio bolje moze da mu kaze za greske :cao:
 
Ova kabina na 577 lepo izgleda, ali i mnogo glomazno.... mada, ako ne zivi u kraju u kom nema mnogo suma, onda je ok.....
 
zoki zoki je napisao(la):
didi79 je napisao(la):
A jel neko probao da stavi kabinu od IMT 5100 na IMT 577? Sta mislite da li je to izvodljivo?
Evo kako to izgleda.Moj prijatelj je to uradio ubacio kabinu od 5170 i napravio novu masku. Ako treba koji detalj slikacu.
2dv4qp0.jpg
Ala je ruzan k'o zetor... ::lose::
 
Extra mu stoji vidi se da se covjek trudio. I ja sam prije dvije godine radio kabinu za traktor. pravio sam je od nule kupio cijevi i lim i raspali brate.Uradio sa joj grijanje muziku sat i slicne sitnice. Stakla sam radio po narudzbi sa logom firme kaljena sofersajbe od 5 mm a ostala od 4 mm.
Post je spojen: [time]1300910879[/time]
_________________________________________________
6eqkpe.jpg
m74y75.jpg
2uffs5j.jpg

poslednja slika je kad sam je postavio ali jos nisam bio ubacio stakla
 
blokada mi ne treba ali nije problem napraviti komande hidraulika su vec problem ili na sajle ili na poluge treba ga ustelovati a i ovako su pristupacne pedale kvacila i kocnice dici cu gore ali onda treba druga instrument tabla mnogo posla posto je prerada od 5100 lakse bi napravio novu ali treba para
 
podigni gore u kabinu komande za hidraulik,i onda polugde sve produzis,ja sam gledao 577 sa podignutom kabinom 1983 god novi tip kabina... sve mu na ruku desnu nema saginjanja uradjeno bez greske... ko ce stalno stavljati ruku u onu rupu pored , jedino ako ne koristis hidrulik :)
 
Kad je vec kabina od 5100 onda se ubace i komande hidraulika i prenosne polugice-sve pase samo treba lepo uklopiti i ustelovati ali i to je prosto posto su prenosne sipke sa navojnim vretenom.
 
podigni gore u kabinu komande za hidraulik,i onda polugde sve produzis,ja sam gledao 577 sa podignutom kabinom 1983 god novi tip kabina... sve mu na ruku desnu nema saginjanja uradjeno bez greske... ko ce stalno stavljati ruku u onu rupu pored , jedino ako ne koristis hidrulik :)

Dali mozda imas sliku tih komandi?

@Bubu
Isto pitanje.
 
Nazad
Vrh