Šećerna repa 2017

On stavlja kočiće na uvratinama da traktoristi hvataju pravac.
 
Maše na uvratini sa onom lizalicom kao što imaju putari,s jedne strane crvena,sa druge strane zelena! Da se nebi traktori sudarili ili otišli malo u private :ppozdrav:
 
Slatine 4 je neka druga biljna vrsta sto se mojeg preduzeca tice, preko puta nasih njiva na Slatinama neki crveni traktori seju Strube.
 
Sa jedne strane,žao mi što ste se odmah okomili na našeg mladog agronoma koji nam je poslao lepe slike,a sa druge strane mi drago da ima još duha kod naših forumaša.
 
Prekjuče posijana repa. Stefka, Tesla i Sandor.

33o2nb7.jpg
 
Kako suvo? Markir se crni. Jesenas potanjurano, jedan trag plitko sa S oprugama, finiš 16 km/h sa malim ravnim oprugama na cca 3 cm i sve posijano u sigurnu vlagu.
 
Drustvo ostalo mi je od pre dve godine nesto hemije za repu,izasao joj rok,nije mrzla,na sobnoj temperaturi svo vreme. 5l betanal max pro,5l betanal expert,5l goltix i 2 pakovanja apeksa pakovanja original,ne otvarana. Ako neko misli da ce mu trebati neka posalje pp.
 
Dobar ti ovaj fotosop,mislio sam da si tom slikom (lutkom) obelezio medju,da znas gde ti je njiva..
 
Taj kanal je u maju 2014 bio skoro pa poravnat mogli smo tad i bez cizama samo preplivati :osmeh:, Spajki pa to je komsinica ... sto se tice repe ova trojka i dvojica sto se slabije vide nose 12 r nodetke, njive su podrivane,oranje,tanjirane, setvospremirane cas dijagonalno cas na pravac i na kraju germinator pred setvu
 
Nazad
Vrh