Obaveštenja

Čugi

Zaslužan član
Učlanjen(a)
15 Avg 2007
Poruka
2.117
Lokacija
Nova Pazova
Red je da postoji i tema o bitnim obaveštenjima na forumu, počeću je sa jednom malom ali bitnom stavkom za naš mladi forum, danas smo postavili novi rekord prisutnosti forumu!

 
Razmišljao sam nedavno da ga ulovim, ali bez zezanja tek posle posta Mladenu sam pogledao statistiku! :sreca:
 
Juče, 27.maja postavljen je novi rekord, ostvareno je 6037 poseta forumu u roku od 24h. :D :bravo: :ppozdrav:
 
Odlično napredujemo, ja ću umesto komentara na ovo samo reći da sam morao prošiti prostor za sajt, što sam rado učinio. Drago mi je da se družimo i da se još ponešto i korisno na njemu vidi. :ppozdrav:

Samo napred :D
 
Hajde da ovo stavim ovde , valjda nisam pogresio

Poljoprivrednici oprez: Ne palite strnjiku!

BEOGRAD -Republičke inspekcije Ministarstva poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede narednih dana pojačaće inspekcijski nadzor na terenu i kažnjavati sve koji pale vatre u šumama i u okolini šuma, kao i organske ostatke posle žetve (strnjiku). Pooštrenim inspekcijskim nadzorom u periodu od 17. 07. do 21. 07. 2008. godine Šumsko-lovna inspekcija je podnela 22 prekršajne prijave, a poljoprivredna inspekcija (Odsek za poljoprivredno zemljište) 34 prekršajne prijave protiv izazivača požara do kojih je došlo spaljivanjem strnjike.

Paljenje strnjišta nije agrotehnička mera, nanosi štetu zemljištu, a to je po Krivičnom zakoniku i krivično delo izazivanja opšte opasnosti. Takođe, paljenje strnjišta je zabranjeno Zakonom o lovstvu i Zakonom o poljoprivrednom zemljištu.

Brojevi telefona na koje građani mogu prijaviti spaljivanje strnjike su: šumsko-lovna inspekcija: Radivoje Kaurin 063/319-190, poljoprivredna inspekcija: Predrag Vukčević 063/493-494, uprava za šume: Vidosava Jovanović 063/833- 4 -222.
 
Malo sam sredjivao oglase na dnu stranice pa sada to sve izgleda čudno. Mislim dno stranice, to sam malo elegantnije zamislio ali mi je izvodjenje skripte za prikaz oglasa negde zakazalo. Videću to da sredim što pre. :cao:
 
Forum je u toku jučerašnjeg dana bio izvesno vreme nedostupan, međutim prilično brzo je osposobljen. Ali sam ga ja još neko vreme držao nedostupnim pošto sam proveravao postavke.

Postalo je jasno da je forum prilično narastao i da se moraju izvršiti izvesne izmene sa ciljem da se poveća njegova funkcionalnost i sigurnost.
 
Akcenat će da bude na sigurnosti foruma, pošto je u toku prethodnoga vikenda došlo do hakerskog upada koji je bio prilično opasan. Tako da će se pre svega morati naći joč koji moderator za forum. Čugi radi posao odlično, ali kao što rekoh, forum je prilično narastao i postao širok. Moderatori neće više trebati za čitav forum, nego samo za određene oblasti.

Što se tiče hostinga za sada tu nema problema. Za sada sve uspevam da funkcioniše, uz što manje prisustvo reklama na forumu. Razmišljam o uvođenju kategorije članova koji bi imali naziv prijatelji foruma ili donatori. Mada za njima trenutno još nema potrebe.

Sve u svemu, u svakome danu sve više i više napredujemo. :D
 
nije mi jasno koju korist neko ima od hakovanja foruma. da je provalio u neku banku isl. pa da ima korst, a ovako :zli:
 
stvarno u cemu je stos ja bas ne poznajem toliko te fazone ali zasto bi neko provaljivao ovde sta tu ima vredno.
nerazumem
 
Pa moja pretpostavka je da je to bila samo praktična vežba za neke ozbiljnije stvari. Ali na svu serću postoji backup, pa je sve OK. :cao:
 
Nazad
Vrh