Cene hleba u vašem kraju?

North ARMY

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
14 Okt 2008
Poruka
30.438
Lokacija
Adasevci-Zapadni Srem
U mom kraju je masovno pala cena hleba na 25dinara za veknu koja vaga 500gr,kakvo je stanje kod vas??
 
Ovde ima jedan domacin ima svojih 100kj i toliko u arendu i veliku pekaru,on je prvi porusio cenu a za njim i jedan ... koji drzi pekaru,lance prodavnica i sl... ,a sad kazu da je navodno stiglo naredjenje iz opstine da se rusi cena svima.
 
Cena se ruši da bi se sačuvao socijalni mir.Samim rušenjem cene hleba ruše nam i već ovako jadnu cenu žita. :udri:
 
Neka Fala Bogu samo nek oni cuvaju socijalni mir.
Ja bih voleo da D2 bude 150din a zito 6din do leta,svima ce biti lepo a seljak ce da kuka umesto da preduzme nesto!!!
 
Ja sam ga za moju radnju placao 25 a prodavao 30 din..., sta ce biti neznam, cujem da je nasa (drzavna) pekara spustila cenu za radnje na 22 a moj dobavljac se jos nije oglasio.
Cena hleba u Leposavicu od 25-30 din
 
U Kragujevcu od 32 do 35 dinara a tako je i po selima .
 
vidim ja da se u vojvodini pravi jeftino zito i brasno da bi beograd i srbija jeli jeftin hleb!
 
Jedno pivno 40-45,kutija cigareta 80-150,sladoled 80din,litra goriva 115 a HLEB 25dinara,o je** ti drzavu i vlast a najvise "socijalni mir" :udri:
 
kod mene jedana pekara prodaje crni 20 din beli 25,druga 26 crni 28 beli i treca 30 din beli,sve su vekne od 500gr.60 vekne se dobija za 100 kila zita.po prodavnicama ne znam koje su cene
 
ja dajem jednom pekaru zito a on meni bonove za hleb 2kg zita 1 vekna leba belog tezina jednog hleba je osamdeset deka al samo mobu u njegovoj pekari kupovat hleb sa tim bonovima nam je super
 
Nazad
Vrh