Prskalice

smesno je uporedjivati skotarek sa ove slike sa agromehanikom sto se spominje par postova unazad:osmeh:
 
pa ko obrađuje puno zemlje njemu se možda i isplati dati za prslakicu 3000e a mi sa 10h nama su dobre i ove iz Vojke pa sad možda je smešno ali je tako
 
Jel nije reklama ako okacim link firme koja prodaje prskalice?
Iz iskustva par ljudi i onoga sto sama ja video smatram da su prilicno povoljne,a opet dosta bolje od nase male privrede,i sam planiram da uzmem jednu sad kad bude stigla,trenutno nemaju na stanju.

Inace sto se tice Skotareka,postali su malo bezobrazni,hteo sam da uzmem onu od 66o litara sa tri rezervoara,a cena sad nesto manje od 2000 e,po meni malo mnogo.
 
smesno je uporedjivati skotarek sa ove slike sa agromehanikom sto se spominje par postova unazad:osmeh:
Necu da komentarisem razliku izmedju njih jer se tu moze o mnogo cemu pisati,samo sam dao predlog onima koji zele prskalicu od 600 lit zapremine po mnogo nizoj ceni nego sto nasa privreda pravi.Da su imali u ponudi prskalicu od 1000 litara,moj izbor bi bili oni,posto je nemaju pala je odluka na lesko.Jos nesto:eek:be prskalice rade isti posao istim kvalitetom,e sad neko voli crne,neko plave....
 
Da li je prskalica Agromehanike etalon za merenje kvaliteta?Da ste napisali neku drugu ali ova baš i nije neki kvalitet da bi se koristila kao etalon.
 
Jel nije reklama ako okacim link firme koja prodaje prskalice?
Iz iskustva par ljudi i onoga sto sama ja video smatram da su prilicno povoljne,a opet dosta bolje od nase male privrede,i sam planiram da uzmem jednu sad kad bude stigla,trenutno nemaju na stanju.

Inace sto se tice Skotareka,postali su malo bezobrazni,hteo sam da uzmem onu od 66o litara sa tri rezervoara,a cena sad nesto manje od 2000 e,po meni malo mnogo.

Okaci Retre da vidimo na sta mislis?
ako ne okacis ovde posalji mi u PP.
 
Da li je prskalica Agromehanike etalon za merenje kvaliteta?Da ste napisali neku drugu ali ova baš i nije neki kvalitet da bi se koristila kao etalon.
Obzirom da je nasa privreda uzela nju kao model za sve svoje moguce i nemoguce (kopije)proizvode moze se reci da je ona reper u ovom poredjenju.Ili da kazemo prskalice radne zapremine do 660 lit,i u rangu cena do 3000 eura.
 
Okaci Retre da vidimo na sta mislis?
ako ne okacis ovde posalji mi u PP.

Mislio sam na ove prskalice:

http://www.braunwirax.rs/poljoprivredne_masine_nove.html

Prosle godine je jednu takvu,samo od 1000 litara,kupio drugarov rodjak,radi negde malo preko 100 jutara zemlje i jako je zadovoljan s njom,za cenu te od 1000 ne mogu da potvrdim,ali mogu da pitam.Bio sam skoro da ih pogledam,bila je na stanju samo od 400 litara,a treba uskoro da stignu ostale.Mislim da taj covek ih prodaje po vasarima.
Mene zanima i uzecu od 600 litara,cena je 1340 e,ima kardan,triplex dizne,pumpa 150 litara,poljske su prskalice,ista firma koja proizvodi i cuvene kosacice poljakinje.Takodje imaju i kopiranje terena (cujem od gore pomenutog drugarovog rodjaka da ne radi bas nesto posebno,ali dobro..),grane 12 m.
Imala je i varijanta sa 3 rezervoara,ali onda bure nije isto,vec je euro bure,samo sto u toj varijanti,rezervoar je 540 litara,sto je po meni malo bezveze,jer ne mogu sa jednim tankom da isprskam 3 ha,u stvari mozda moze,ali na jedvite jade.Takva je 200 e skuplja.
Kolko sam video grane deluju prilicno jake i nisam cuo da je bilo nekih pucanja.
Inace u osnovnoj varijanti,svaka ima i rezervoar za pranje ruku.
Malo je covek krut sto se tice pogadjanja,e sad mozda je tako bilo u mom slucaju,sve zavisi,ali za te pare je donosi na kucnu adresu,pa onda valjda i nije tako strasno,ja cekam da stigne,pa videcemo kakva je.
 
Mislio sam na ove prskalice:

http://www.braunwirax.rs/poljoprivredne_masine_nove.html

Prosle godine je jednu takvu,samo od 1000 litara,kupio drugarov rodjak,radi negde malo preko 100 jutara zemlje i jako je zadovoljan s njom,za cenu te od 1000 ne mogu da potvrdim,ali mogu da pitam.Bio sam skoro da ih pogledam,bila je na stanju samo od 400 litara,a treba uskoro da stignu ostale.Mislim da taj covek ih prodaje po vasarima.
Mene zanima i uzecu od 600 litara,cena je 1340 e,ima kardan,triplex dizne,pumpa 150 litara,poljske su prskalice,ista firma koja proizvodi i cuvene kosacice poljakinje.Takodje imaju i kopiranje terena (cujem od gore pomenutog drugarovog rodjaka da ne radi bas nesto posebno,ali dobro..),grane 12 m.
Imala je i varijanta sa 3 rezervoara,ali onda bure nije isto,vec je euro bure,samo sto u toj varijanti,rezervoar je 540 litara,sto je po meni malo bezveze,jer ne mogu sa jednim tankom da isprskam 3 ha,u stvari mozda moze,ali na jedvite jade.Takva je 200 e skuplja.
Kolko sam video grane deluju prilicno jake i nisam cuo da je bilo nekih pucanja.
Inace u osnovnoj varijanti,svaka ima i rezervoar za pranje ruku.
Malo je covek krut sto se tice pogadjanja,e sad mozda je tako bilo u mom slucaju,sve zavisi,ali za te pare je donosi na kucnu adresu,pa onda valjda i nije tako strasno,ja cekam da stigne,pa videcemo kakva je.
Te prskalice su odlicne,ima je clan kum.
 
Meni su grane malo slabe na toj prskalici, Nekako mi se cini da one najvise i prvo stradaju, tako da ja ju zbog toga nebih u svojoj avliji.
 
Poljske su pumpe,a grane kolko sam ja video se dele na 4 sekcije.
Sad sam bas malopre pozvao drugara ciji rodjak poseduje istu,kaze da se isto dele na 4 sekcije.
Sto se grana tice stvarno ne znam,ali mi kaze drugar da mu do sada nisu pucale nijednom,a prskao je po svakakvim uslovima prosle godine.
 
Nazad
Vrh