Prskalice

@Dragan Kovacev@ ako je 2100 E onda nije kao moja,jos nesto fali.ja sam 2290E platio,+prevoz 1E/1km prskalica kosta 1750E.kardan 60E,usisno crevo sa korpom kosta 100E,opruzni odbojnik krila 2kom 30E(to mi nisu naplatili,gratis) :)

- - - - - - - - - -

ja mislim da ce svima ovako biti lakse,vidi se o cemu se radi i tacna cena i sve ostalo
img00027.jpg

:ppozdrav:
 
@Roberte, 1750e + PDV = 2100 to je cena prskalice 100% za odbojnik krila mi rekao da ide u ovu cenu...
+ ova tvoja oprema 190e =2290 po ovom racunu mi se cini da su ti naplatili odbojnik krila...

i jos da ti kazem da ti racun nije tacan 1900e +PDV =2280 :ppozdrav:

no to nije sad bitno, meni je bitno da cena nije otisla gore, jel je neko pisao da od nove god. idu cene gore mehanizacije, jel drzava povlaci subvencije koje su bile ugradjene u te cene...
 
1750+160=1910+20%=2292 oprema je 190 ali meni nisu naplatili odbojnik krila 30E.moguce da je pala cena,jer ja sam sa njima ugovor napravio oko 25.11.2011.
 
Moram se nadovezati na prijasnji post i komentar o Leškovim prskalicama, gledao sam je na sajmu i mogu reci da su sve price o losoj kvaliteti na koje sam naisao za mene pale u vodu. Prskalica je vrhunski uradjena, sastavljena je od kvalitetnih elemenata (ventila, razvoda) i u odnosu na konkurenciju nudi vise opreme sto je u danasnje vreme jako velika stvar. Grane o kojima je bilo ponajvise govora o upitnosti izrade i plasticni elementi su itekako dobro izradjeni. Odlicio sam se za Agromehaniku iz financijskih razloga, znaci povoljnosti pri kupovini a Leško prskalice mogu slobodno preporuciti svima zainteresiranima. Za iste novce svakako ce dobiti vise opreme.
 
Bio sam na Viro-expu i ogledo je od-do. Nema sta dobra stvar. Cijene su unazad par godina otisle "u nebo" a ko mora taj mora. Moja stara je davnih dana bila za otpis.
Evo prinove
cid830135fafe4640b08a31.jpg


cid72f71d94d7a54cabad44.jpg
 
U klasi "domaćih" prskalica odličan izbor. Mala preporuka. Dvije Saturnusove lampe bi bile poželjne na zadnjoj strani prskalice. I sam ih trebam ugradit na taku 600 l prskalicu pa nikako.
 
Drugarska kritika urodila plodom.

Ne radi se o drugarskoj kritici, nego o činjenici da se razdvoji asortiman "običnih" prskalica sa jednim rezervoarom (koje imaju svojih nesavršenosti) i novih "3R" modela. Pogotovo iz razloga što u Srbiji nema naših prskalica iz programa 220-440 litara, nego isključivo "3R" modeli.

Na "3R" modelima se najviše radilo i razvijalo u proteklih 4 godine, dok se asortiman 220-440 litara više ne razvija jer bi to bilo neekonomično.

Nama nije problem prihvatiti kritiku i priznati grešku jer ih shvaćamo dobronamjerno i služe nam da naše proizvode poboljšamo i unaprijedimo, na zadovoljstvo naših kupaca i nas samih. Ali nije pošteno da se u isti koš stavljaju dvije potpune različite stvari.
 
Ne radi se o drugarskoj kritici, nego o činjenici da se razdvoji asortiman "običnih" prskalica sa jednim rezervoarom (koje imaju svojih nesavršenosti) i novih "3R" modela. Pogotovo iz razloga što u Srbiji nema naših prskalica iz programa 220-440 litara, nego isključivo "3R" modeli.

Na "3R" modelima se najviše radilo i razvijalo u proteklih 4 godine, dok se asortiman 220-440 litara više ne razvija jer bi to bilo neekonomično.

Nama nije problem prihvatiti kritiku i priznati grešku jer ih shvaćamo dobronamjerno i služe nam da naše proizvode poboljšamo i unaprijedimo, na zadovoljstvo naših kupaca i nas samih. Ali nije pošteno da se u isti koš stavljaju dvije potpune različite stvari.

Koliko bi kostale hidraulicne grane 15m? imam dva modela vasih prskalica, obe su od 1000 lit. jedna je s visokim buretom, a druga je ona od pre 3 4 godine, sa niskim buretom.
I jel moze koja detaljnija slika tih krila, koliko su teska?
 
Koliko bi kostale hidraulicne grane 15m? imam dva modela vasih prskalica, obe su od 1000 lit. jedna je s visokim buretom, a druga je ona od pre 3 4 godine, sa niskim buretom.
I jel moze koja detaljnija slika tih krila, koliko su teska?
Sa kojim traktorom mislis da nosis tu prskalicu ako joj stavis hidraulicne grane od 15m?
 
Nazad
Vrh