Prskalice

Da, a trebo bi i Steyr. Kod vs u selu sam isao videti ovakvu prskalicu pre kupovine, usput prodajem onu agromehanikinu 440 l, pa ako znas da nekom treba uputi ga :osmeh: ... do marta i repe cu valda doci po dzek, ima to nase pivo do tad da se ohladi samo tako :ppozdrav:
 
e Muticu nema nista od ovih čivuta (tj sremaca) moracemo o svom trosku da popijemo za njihove ponove:ppozdrav:
 
ja neznam zasto prozivate slavka,sto nedodjete nego tu samo prd....te,ja sam danas bio i obavio,da netreba i taxi povas poslati .........
 
Slavko svaka cast na kupovini i mene to ceka. Zanima me koja je cijena u Srbiji agromehanikine prskalice 600lit, tri posude, 12 metara kopirnim granama i pumpom 105l? Agromehanikina trgovina u Bjelovaru sad trenutno daje popust nekih 13%, bez popusta je ovoj sto mene zanima cijena 4500e
 
ako su jos u tu cenu uracunati triplex nosaci i keramicke dizne, onda je ista kao i kod nas
 
Poslednja izmena:
kolega kićo jesi li gledao leško prskalice kod nas su se pokazale dobre a ista stvar kod agromehanike je 20% skuplja
 
Juce narucio prskalicu u AgroMetal,sombor.nosena,600l +60l za pranje prskalice +15l za pranje ruku.pumpa 105l.pohromski mesaci u rezervoaru,regulator konstantnog pritiska,podela ventila na 5 sekcija +1 za mesanje.standard dizne TeeJet 11004 V.P.usisni filter za samosnabdevanje,krilo 12m X kopirajuce sa opruzni odbojnikom.+ kardan + usisno crevo 10m sa plutajucom korpom.i da protiv kapajuci mono nosaci dizne. i to sve kosta 2290 E


mene ova interesuje, jel je dosta jeftinija od agromehanike...
a robert je ostao duzan slike da postavi, ako mu stigla uopste???
 
kolega kićo jesi li gledao leško prskalice kod nas su se pokazale dobre a ista stvar kod agromehanike je 20% skuplja


Leško prskalice se ovdje uglavnom izbjegavaju, navodno plastika slabije kvalitete tako bar pricaju okolo. Rade one dobro samo eto ljudi ih bas nesto ne simpatisu. Ova Agrometalova je cisto okej uradjena a cijena oko 40% niza...
 
Jel neko na forumu ima od agrometala prskalicu od 800 litara,nameravam da je kupim jednu takvu pa bih voleo čuti vaše mišljenje ???
 
evo obecane slike,danas stigla prskalica.slikano u radionici pa nisu bas naj bolje slike!
img00022.jpg

img00023.jpg

img00024.jpg

img00025.jpg
 
Juce narucio prskalicu u AgroMetal,sombor.nosena,600l +60l za pranje prskalice +15l za pranje ruku.pumpa 105l.pohromski mesaci u rezervoaru,regulator konstantnog pritiska,podela ventila na 5 sekcija +1 za mesanje.standard dizne TeeJet 11004 V.P.usisni filter za samosnabdevanje,krilo 12m X kopirajuce sa opruzni odbojnikom.+ kardan + usisno crevo 10m sa plutajucom korpom.i da protiv kapajuci mono nosaci dizne. i to sve kosta 2290 E

Evo odgovora...
 
zvao sam AgroMetal, ova kao robertova kosta 2100e sa pdv. kardan 60e, nije znao da mi kaze cenu 10m usisnog creva, verovatno je i prevoz nesto eura pa izadje 2290e...

bice povracaj za mehanizaciju ove god.!
 
Nazad
Vrh