Prskalice

12m 18 redova. Ja na primer sa 15m prskam 22 reda.
 
a49deb1222b8-1920x1080.jpg


- - - - - - - - - -

jel ima neko moravu 660 l 12 ipo metara grane
 
na njoj mi se nesvidja sto kardan prolazi kroz bure slucajno da se otkaci i razbije bure i nesvidja mi se pozicija ovog crnog razvodnika i filtera odma iznad kacenja za polugu postoji mogucnost da ga zakacis polugom a i ako su krace poluge da ne udari u tocak traktora, inace deluje mi sve kvalitetno odradjeno pumpa i razvodnik komet.
 
Nepunih 400k dinara je od 1200l i 15m grane ,sa podesavanjem visine i nivelacijom + pumpa ako se secam od 120l?,znam da je vise od 105,za dizne nisam pitao,sajamska cena.
 
Injektor jeste tome namenjen, samo po iskustvu mog komšije slabo funkcioniše uvlačenje vode iz kanala. Kaže da spadne ona gumica oko koje je feder (na ručki) kad uvlači vodu. Ja nisam nikad uvlačio vodu preko injektora pa nemam ličnog iskustva.

Nesme jak gas da se daje.Ja sam prosle godine sigurno deset puta vukao vodu iz kanala.Na leru gas.Pre par godina mi pola hemije vrati u bunar kada je spala gumica na rucki.
 
Ima u Miletićevoj ulici nekoliko radnji Agrotehnika npr ili u Set trade u Nikole Pašića ali su oni skuplji.
 
Ima u zr u Mileticevoj onaj dedica. On je najpovoljniji. Ivis guma ili tako nekako se zove.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Po cenama sa sajma rekao bih ovim redosledom od najpovoljnijih:
1.Agrouniverzal doo.G.Milanovac
2.Agro-trade B.Jarak
3.Best &Co Vrbas
 
Agrotrade je jeftiniji od Best-a, a servis je obrnuto. U Agrotradu je prednost sto je majstor Mirko, koji kada je hica resava momentalno kvar. Nama na atomizeru je izlazio u susret i subotom poslepodne. Naplate ali urade.
 
Nazad
Vrh