Prskalice

Bože,takvu grešku da naprave profesionalci u samoj fabrici,koji sklapaju na stotine ovakvih prskalica?
 
Modifikacija prskalice ne 3 nego sa 4 rezervoarom!
4af08f891c3e2eadfb475e650518b8eb.jpg
 
Pozdrav svima,imam problem sa prskalicom mio rau 330l pumpa je vtp 70s.Nemogu da dobijem pritisak na granama veci od 2,5bara.Proletos je curila na sredini pumpe pa sam joj zamenio sva tri semeringa i sve tri gumice na klipovima.Da nije sad problem regulator kad ne diže pritisak.Dizne su 11003 mesingane.Sjebao sam je kad sam radio grinje pa sam je cepao na 7 bara da bih ispostovao kolicinu vode po ha.

Poslato sa HUAWEI CUN-L01 uz pomoć Tapatoka
 
Kupio sam polovnu moravinu prskalicu pa sam stavio crevo od 20m da prskam voće.Koliko se čuje pumpa na ovoj prskalici?Pumpa je od 60 l.Moram otvoriti mesac da regulisem zvuk pumpe ali onda nemam neki pritisak...ne radi mi sat za pritisak.Bure je od 350l ako neko ima ovakvu neka me konrakrira u porukama.

Sony xperia
 
Zatvorio sam jednu granu a na drugu vezao pištolj sa crevom kao da pravi ogroman napor i pravi veliki pritisak...faktički na jednu diznu radi samo...kada otvorim drugu stranu utihne

Sony xperia
 
Poljomehanika - Subotica

- - - - - - - - - -

Kolege da li neko zna da mi kaze,da li na ovakvom razvodniku sa slike izmedju ventila sekcija i na onoj gornjoj kapici sto steze sve ventile postoje neke gumice ili dihtuje prosto kada se samo stegne?
Skoro sam zbog nekog drugog problema morao da otpustim razvodnik i te dve sipkice sto stezu sve i sada uvek malo curi koliko god da stezem,hvala unapred.

14tu8g3.jpg
 
Nazad
Vrh