Prskalice

Planiram, sad posle Uskrsa. Čak više razmišljam da uzmem veću, od 660l. Možda i ovu:



Sa jednim buretom su dosta jeftinije. Još nije obaveza sa 3 a ne verujem da će, kad postane obavezno, sve ove sa jednim postati neupotrebljive ili šta već? Ili može biti problem oko atesta kasnije?

Još nisam odlučio, prihvatam savete i kritike.
 
Vlado, ja nekako mislim obrnuto, možda nisam u pravu. Ne vidim preterani značaj dodatnih rezervoara. Jedino da li mogu zezati kasnije oko atesta, to što ih nemam. Ali ne verujem, ko će retroaktivno sve stare prskalice zabraniti. Ako pod opremom podrazumevaš to. Tripleks - dizne, kopirne grane itd ne razmišljam da uzmem. Uzeo bih sa jačom pumpom (od 105 litara) i granama od 10m.

Putine, samo domaće i samo jako! :osmeh: (pitanje je šta je tu danas domaće ali dobro). Stara prskalica je bila Morava i još uvek imam 3 stare leđne, bakarne Moravine prskalice. :osmeh:
Pogledao bih i Moravu ali nema ih nigde kod mene izloženih. Ne znam ni cene. Pozvaću sutra da vidim da li imaju negde u blizini.
Možda na kraju uzmem i manju, iz male privrede sa jačom pumpom. Još se dvoumim...
 
Vlado, ja nekako mislim obrnuto, možda nisam u pravu. Ne vidim preterani značaj dodatnih rezervoara. Jedino da li mogu zezati kasnije oko atesta, to što ih nemam. Ali ne verujem, ko će retroaktivno sve stare prskalice zabraniti. Ako pod opremom podrazumevaš to. Tripleks - dizne, kopirne grane itd ne razmišljam da uzmem. Uzeo bih sa jačom pumpom (od 105 litara) i granama od 10m.

Putine, samo domaće i samo jako! :osmeh: (pitanje je šta je tu danas domaće ali dobro). Stara prskalica je bila Morava i još uvek imam 3 stare leđne, bakarne Moravine prskalice. :osmeh:
Pogledao bih i Moravu ali nema ih nigde kod mene izloženih. Ne znam ni cene. Pozvaću sutra da vidim da li imaju negde u blizini.

Možda na kraju uzmem i manju, iz male privrede sa jačom pumpom. Još se dvoumim...



Veruj mi da ces se kajati ako ne uzmes bar kopirne grane,ajd rezervari manje vise.
 
Znam da je bilo nekih slika i kopirajucih grana i onog sa penom na kraju grana,ali tesko je to sad naci...
 
Vlado, ja nekako mislim obrnuto, možda nisam u pravu. Ne vidim preterani značaj dodatnih rezervoara. Jedino da li mogu zezati kasnije oko atesta, to što ih nemam. Ali ne verujem, ko će retroaktivno sve stare prskalice zabraniti. Ako pod opremom podrazumevaš to. Tripleks - dizne, kopirne grane itd ne razmišljam da uzmem. Uzeo bih sa jačom pumpom (od 105 litara) i granama od 10m.

Putine, samo domaće i samo jako! :osmeh: (pitanje je šta je tu danas domaće ali dobro). Stara prskalica je bila Morava i još uvek imam 3 stare leđne, bakarne Moravine prskalice. :osmeh:
Pogledao bih i Moravu ali nema ih nigde kod mene izloženih. Ne znam ni cene. Pozvaću sutra da vidim da li imaju negde u blizini.
Možda na kraju uzmem i manju, iz male privrede sa jačom pumpom. Još se dvoumim...
imas.u.bijeljini,u,vuk,komercu.
 
Evo uradena kopir krila za jednu od jeftinijih prskalica kod nas...
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]

Krila su 10 m i kopiranjem sam zadovoljan...kad na ravnom terenu zelim spreciti zanosenje hemije kod komsije samo blago opteretim tu stranu krila.

- - - - - - -- - -
 
imas.u.bijeljini,u,vuk,komercu.

Najbolje da uvozim prskalicu koja se proizvodi u Srbiji. :osmeh: Ili da idem u Bosnu da je vidim. (gledao sam ih na sajmu u NS). Mada, kako se često dešava, biće da je jeftinija tu da se kupi nego kod nas.

- - - - - - - - - -

Prska i kod komšije, ne mora ni da plati :osmeh:

 
Najbolje da uvozim prskalicu koja se proizvodi u Srbiji. :osmeh: Ili da idem u Bosnu da je vidim. (gledao sam ih na sajmu u NS). Mada, kako se često dešava, biće da je jeftinija tu da se kupi nego kod nas.

- - - - - - - - - -

Prska i kod komšije, ne mora ni da plati :osmeh:

Šta ti je sa starom prskalicom?

Послато са LT26w уз помоћ Тапатока
 
Da li je neko skoro kupovao novo bure za prskalicu..
Meni treba za slovenacku 440l agromehanika ili rau...
Da li znate koja je cena i gde bih mogao to da kupim , od nekog ko ih proizvodi.
 
Nazad
Vrh