Prskalice

Ovo nam je stiglo pre neki dan, koristicemo je ali ako je neko zainteresovan neka se javi na pp
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]
 
Pozdrav Kolege sa foruma... Zanima me koju mi predlazete da kupim novu nosenu prskalicu zapremine 440L. Najvise bih je koristio za prskanje malina kupina...
 
1 najgore su mi Bata,ali su i cenovno najpovoljnije,2 Gumaplast Vojka su korektne za pare i povrsine koje treba da odrzavaju i 3 po meni za nijansu bolje od njih(jaca ramska konstrukcija,ostalo je manje vise isto) Agrohrom Novi Sad ili Morava http://www.polovniautomobili.com/pr...34/morava-nosena-prskalica-serije-s-330-440-l .
To je neko moje vidjenje situacije,jer sam pre od prilike 2 godine ja kupio prskalicu,pa sam gledao sta je najmanje zlo za toliko para od prilike. .
 
Imam Aromehaniku zutu iz 80-ih odlicna je skoro sam kupio nosace dizni cevi nisam hteo jel su 500din kom izbusene tri rupe jedan cep,nastavak za crevo,puno para! sam cu napraviti cevi kupim zelene za vodovod f20 narezem navoje izbusim rupe i kraj kostace me oko 600din.
 
Koliko po tebi vredi takva prskalica?
Moja prskalica je 98god i platio sam je 1000e pre 5godina polovnu. Ulozio sam jos 300e u nju. Kompletan elektroventil za 5sekcija mislim da je negde do 1000e sa kontrolama pritiska i paljenja gasenja sekcija iz kabime.Kod mene je pumpa od 105l/min

Nada poslednja umire.
 
Господо како код вас стоје носачи дизни на прскалицама јел дизне прскају по култури (кукуруз,соја,итд)или између култура?Правим цеви за прскалицу па да се консултујем?
 
Jel treba 2 prskalice za kulture na 50 i na 70cm ? :osmeh:
Jedino je bitno da se dizne preklapaju,tj ove nove bajonet sistem same postave diznu u pravilan polozaj pod odredjenim uglom,dok su stare imale "kljuc" za te stvari.


Jako los sematski prikaz sli od prilike je ovo los polozaj dizni -----,a ovo je dobar //////.
 
То се мени не свиђа,по готово у соји,наместићу дизне тако да прска између редова.Узео сам те бајонет навртке и преправио тако да дизне буду у равни е не ////...тј нисам још преправио али размишљам.Јел тај положај у реду / / / /?
 
Nazad
Vrh