Prskalice

Stvarno mi nije jasno kome ovi (Agron) misle da uvale ovakvu prskalicu od 700litara? Ove manje (330 i 440litara) imaju prođu kod malih proizvođača u centralnoj Srbiji. Prskalica od 700 litara je već ozbiljan priključak i bez 1500eura teško da može da se dobije iole kvalitetna oprema (pumpa, razvodnik, nosači dizni, grane, itd.) što je uobičajeno u ovoj klasi.
 
slike.php
[/URL][/IMG]
Prskanje repe 2015
 
v-regulatori_zpsrnsjamiz.jpg


Da li neko moze da mi kaze ko je proizvodjac ovih regulatora , puklo mu je telo , odvalili se brezoni , nasao sam u juselu ali za RAU regulator, da li mozda odgovara i za ovaj ?
 
Zna li neko hoce biti produzena uredba za povrat sredstava na prskalice?

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Koliko po vama vredi:agromehanika 800litara,tri bureta,posuda za sipanje hemije sa ispiranjem za flase,krila kopir 12m,triplex nosaci sa diznama.Stara je 3 godine i dosta je radila ali nigde nije varena.Uvek odrzavana ,prana i pod supom.Na oko izgleda kao nova.Znaci to je od onih belih agromehanika.
 
Koliko po vama vredi:agromehanika 800litara,tri bureta,posuda za sipanje hemije sa ispiranjem za flase,krila kopir 12m,triplex nosaci sa diznama.Stara je 3 godine i dosta je radila ali nigde nije varena.Uvek odrzavana ,prana i pod supom.Na oko izgleda kao nova.Znaci to je od onih belih agromehanika.
Ako za novu dobiješ povraćaj od 40% i ako si u PDV-u onda treba jako dobro razmisliti pre kupovine ovoga o čemu pišeš.
 
Nazad
Vrh