Prskalice

ponudio sam jeftino resenje a i sudoper nije los razblazen. jeftino , nenagriza a funkcionise.
 
Ni jedan antifriz, ako je iole po standardu, ne nagriza gumene, aluminijumske i ostale osetljive delove. Mislim da je Kiraj dobio preporuku da sipa antifriz u svoju.
 
Tako je ,prošle zime sam sipao antifriz ,po preporuci proizvodjača.Pre mesec dana sam ,uz saglasnost proizvodjča prskalice sipao tečnost za šoferšajbne .Tečnost je za zimske uslove.
 
Ja sam pumpu skinuo,zbog servisa i garancije,iz bureta je pustena voda.
Da li se jos negde voda zadrzva?
Da je ispustam ako je ima.
 
Ja sam pumpu skinuo,zbog servisa i garancije,iz bureta je pustena voda.
Da li se jos negde voda zadrzva?
Da je ispustam ako je ima.

Ne znam koju prskalicu imaš, ali voda ostane i u cevima koje nose dizne, i neće čak ni da isteče ako skineš crevo sa cevi. To je zbog vakuuma koji pravi antikap sistem (ako je dobar), i potrebno je jedan antikap na cevi malo otpustiti i sva voda isteče.
 
Ne znam koju prskalicu imaš, ali voda ostane i u cevima koje nose dizne, i neće čak ni da isteče ako skineš crevo sa cevi. To je zbog vakuuma koji pravi antikap sistem (ako je dobar), i potrebno je jedan antikap na cevi malo otpustiti i sva voda isteče.
Agromehaniku od 600lit,prosle godine kupljena.
Znaci jedno je dovoljno?
 
Da, jedan antikap na cevima koje su spojeno na jedno crevo. Naravno, podrazumeva se da skineš i crevo.
 
Pozdrav!
Ima li neko iskustva sa motokultivatorskim (IMT) prskalicama? Ne uspevam da nađem ni jednu polovnu u ponudi..
 
nikj.jpg

nikad.jpg

nik.jpg
 
20 l antifriza u takvu prskalicu,dobro izmesas kroz sve delove i mirno spavas.(4 plasticna ventila,proporcionalni ventil,ventili za ukljucivanje/iskljucivanje,pumpa,creva... ::novac::)
 
Skup sport za zanemarivanje. Mi uvek naspemo antifriz i mirno spavamo. A nebrinemo hoce neko crevo puci ili jos gore ventil.
 
Nazad
Vrh