Prskalice

Interesuje me gde mogu naruciti Klipnjacu pumpe prskalice Lesko posto sam sve probao i nigde nisam nasao ili dali odgovara sa slovenacke pumpe
 
Prskalica problem,zet kupio prskalicu,bure poliester i sta se desava,bure jako smrdi unutra od hemije,on uzme i opere masinom za pranje +sampon sapunica sundjer i posto ima dugacke ruke istrlja dobro unutra,sve to spere i sad je bure jako cisto,ali gde ova prskalica poprska i obicnom vodom u buretu tu vise trava ne raste,probali smo cistom vodom po njivi i posle prali i nevredi,gde je poprskano trava izgori kao luda.Tu gde smo je prali i probali na dvoristu sve izgorelo.Nezna u cemu je fazon,sta da radi,sa ovim nesme da prska po kukuruzu i psenici.Ja ga zezam da ima odlicnu stvar,samo sipa vodu i prska,total i netreba:haha:
 
Vlakna od koga je napravljen poliester upijaju sve i svašta. Bure je nemoguće isprati. Da je od polietilena možda i može, ali poliester nema šanse. Neka kupi drugo bure (samo bure) za prehtaranu a ovo da koristi za korov.
Sad zamislite kada se ta prskalica preradi u atomizer.....
 
U jeb..te sta da radi sad,prskalica je Morava 440 litara.Mozda ima neka hemija koja moze ovo ocistiti:sta:ili novo bure kao sto kazes.
 
Pozdrav svima ima li neko iskustvo sa popravkom rezervoara (bureta ) od prskalice ova moja je od fiberglasa i uspeo sam da je zakačima sa prikolicom (ivicu ) i tu sam je uljubio dužine 20-ak santimetara i širine nekih 3-4 cm video sam da ima ovih setova za popravku čamaca od fiberglasa ali nemam iskustva sa tim pa ako već neko ima iskustva i volju da me uputi da nemoram trošiti ::novac:: na novoako se može popraviti.:ppozdrav:
 
Ako nije zuto bure od plastike samo kupis poliester git za auto(Bodi zelena konzerva)i mozes da je odradis kako zelis.
U tome imam veliko iskustvo,Moravu atomizer sam krpio na 100 mesta sa poliester gitom i nikad nije izdao.Samo obrusis mesto.
 
ima kemija za ispiranje prskalica http://www.vsthemovet.com/pp_sc_01.htm ovo je vama dostupno a ima i drugih proizvođača
.
Ovo sredstvo sam probao i mogu reci da je samo bezveze bacanje para.
@mirko 015, mislim da je najbolje ipak ispiranje sa sto vise vode ili ostaviti napunjenu za toplog vremena pa isprati.Sve moze da se opere, po toj logici prskalicu od totala ne bi mogli nikada oprati.
 
Ako nije zuto bure od plastike samo kupis poliester git za auto(Bodi zelena konzerva)i mozes da je odradis kako zelis.
U tome imam veliko iskustvo,Moravu atomizer sam krpio na 100 mesta sa poliester gitom i nikad nije izdao.Samo obrusis mesto.
zato si i krpio sto puta jer taj git nedrzi dobro :ppozdrav:
a hemija je skuplja od jednog poliester seta
 
Hvala na brzom odgovoru momci samo još jedno pitanje ako je probijeno skroz da li da prosečem ili samo da namestim i preko njega da lepim .
 
Nazad
Vrh