Prskalice

Planiram kupovinu prskalice a nemogu da se odlucim da li lesko ili agomehanika potrebna pomoc sugestija mane prednosti jedne i druge.hvala
 
Leko ako i peocitas tek ti onda nece biti jasno sta je bolje :osmeh:
Koju god da kupis neces pogresiti, ali obavezno gledaj da krila budu sto sira i sto jacu pumpu.
 
Sigurnije Lesko,Agromehaniku sad svi sklapaju i kao sve je orginal,direktni uvoznici.A kad malo dublje pogledamo ta agromehanika orginal kod nas jeftinija nego u sloveniji.Inace i jedna i druga su kvalitetne.

- - - - - - - - - -

Još će,ako sve pročita,da se odluči za moravinu :haha::haha::haha:
Samo se ti sprdaj,ko visoko leti...u Moravu pada:haha:
 
Zasto mi sat za pritisak ne reaguje,pritisak na diznama je jako vidljiv ili mi se bar cini ali na satu se kazaljka ne mice.
Da li je moguce da je doslo do nekog zacepljenja i na koji nacin proveriti ispravnost sata,prskalica je relativno mlada (5 god) Agromehanika
 
Zasto mi sat za pritisak ne reaguje,pritisak na diznama je jako vidljiv ili mi se bar cini ali na satu se kazaljka ne mice.
Da li je moguce da je doslo do nekog zacepljenja i na koji nacin proveriti ispravnost sata,prskalica je relativno mlada (5 god) Agromehanika
Probaj staviti drugi sat pa ces videti ali ja mislim da ti je sat crkao....ako imas filter na crevu u rezervoaru prskalice onda nikako nije mogao povuci neku prljavstinu
 
Leko ako i peocitas tek ti onda nece biti jasno sta je bolje :osmeh:
Koju god da kupis neces pogresiti, ali obavezno gledaj da krila budu sto sira i sto jacu pumpu.

Cito sam temu i procito i odlucio ostajem jos na Moravi,ipak ona mene sluzi neki 35 godina i nek izdrzi jos 5 pa cu menjati za sad ne :)Ipak je MORAVA BR 1
 
malo smo majstorisali
2014-09-08-163425.jpg
 
Je l' može i malo objašnjenje, je l' to neki pneumatski klip, gde si ga nabavio i sl. ?
 
Nazad
Vrh