Prskalice

Još kad bi mi mogli da vidimo sliku iz tvoje H particije.... Moraš da "digneš" sliku preko foruma ili neta i onda okačiš link.
 
A nisi uz novu prskalicu dobio knjigu s uputama za koristenje???

Ako jesi tvoja je sramota sto ju nisi procitao a ako nisi onda je Moravina sramota sto ti ju nisu dali uz prskalicu!!!

Inace, to je mjesac ;)
 





Evo nekih slika sa usavršavanja.
Promenio sam firmu i odmah me poslali na usavršavanje.
Cene ovih prskalica nisu za naše tržište.
Kada bude krenula proivodnja kod nas napisaću više podataka.
 
Poslednja izmena:
Iskustva ili?
Po iskustvu moji koriste Agromehanikine od 2002-03 sad cu te tu slagati, nema kvarova, ako se malo poremeti pritisak, doktor Joska opravi sve pod konac :ppozdrav:
kad si toliko iskusan kako nisi primetio da su najbitniji delovi sa agromehanike?

- - - - - - - - - -

Evo nekih slika sa usavršavanja.
Promenio sam firmu i odmah me poslali na usavršavanje.
Cene ovih prskalica nisu za naše tržište.
Kada bude krenula proivodnja kod nas napisaću više podataka.
sa takvim stavom da to nije za nas samo ismevaš svoje proizvode,zašto nisu za nas?
previse su dobre ili su loše?
 
Pozdrav
Hocu da kupim prskalicu , imam ok 12ha od traktora imam r65 .
treba mi savet koju prskalicu da uzmem , koji kapacitet rezervara , koji protok pumpe , koji radni zahvat
unapred hvala :ppozdrav:
 
Koliko para si spreman da daš za prskalicu? Za tvoje potrebe od 440lit sasvim zadovoljava samo nemoj one iz Vojke Gumaplast jesu najeftinije ali su i najlošije.Ako imaš cisternu ili ko da ti dovuče vodu na njivu onda možeš razmisliti i o njoj , ali ako se moraš voziti po ataru onda nemoj slabe su konstrukcije i samo ćeš se napatiti s njom.Ako si rešio da daš dosta para onda imaš bolji izbor.
 
Za 12ha ti je dovoljna i najmanja prskalica, ali ja nikad ne bih išao na minimalizam već bih uzeo bar 440l rezervoar, 8m fiksne grane, pumpa može da ide i ona od 65l al' ako baš ne šparaš svaki dinar bolje neku od 100l. Dizne IDKT trojke, pritisak 3-4 bara, brzina oko 7 km/ha, i prskaš 2 ha sa jednim rezervoarom.
 
Prskalica je prikljucak koji se brzo isplati. Za 12ha useva koji se prskaju 1-3x godisnje ti je dovljna 440l a grane biras spram terena. Ako je ravno 10m, ako je malko grbavije onda 8m. Cena ozbiljne prskalice ovih karakteristika je 800-1000e
 
Nazad
Vrh