Prskalice

Dukej Gde si zakačio senzor I magnet?

Još uvek nigde. :osmeh:

Kad sam kupio brzinomer stavio sam ga prvo na bicikl da ga isprobam, pa mi se to svidelo i tamo je i ostao. Posle su mi ukrali taj bicikl sa sve brzinomerom... A prskalica je odavno precizno uštelovana, tako da mi brzinomer nije ni potreban za prskanje.
 
Ma i ja radim bez problema al ajde malo da se modernizujem.
Matiću napravio sam nosač ali malo nezgodno stoji ,nije mi to neko rešenje i taj wifi radi na 65 cm a meni gde odgovara ima više pa me zeza. Najeftinija navigacija 6000 din a ovo sam platio 3000 din.
 
Svi noviji telefoni sad imaju GPS prijemnik, tako da za mjerenje brzine sasvim dobro može poslužiti telefon. A pored toga ima još hiljadu drugih opcija. Samo nabaviti kvalitetan nosač kojim se telefon fiksira na staklo (izbjegavati univerzalne jer će telefon ispasti pri prvoj džombi/rupi)
 
А ко вам казе да тако треба. Они из фотеље који прскалцу нису ни видели узиво, мислим да је пракса ипак најбитија
Ја Вам кажем да тако треба. Наравно да је пракса најбитнија, нарочито када се примени знање. Машине и служе да би се примениле у пракси. Многи би могли са овог форума много да науче, али канда више воле да се уче на својим грешкама. То за фотеље не бих да коментаришем. Уопште нисте меродавни да за некога нешто тврдите, а да при томе немате појма ни ко је, ни шта је радио.
 
Свако има право на своје мишљење ,а форум служи да се оно изложи
 
Postovane kolege, kakvo je vase misljenje o kvalitetu i da li neko koristi dizne italijanske firme Arag. Vidim da se razne vrste mogu kupiti po dosta povoljnim cenama. I jos jedno pitanje, kolika je trajnost plasticnih dizni?
 
To lepo kazes,ali nekad nesmes jer sa svih strana ima promotera fabrickih kombinacija pa nedaj Boze da neko kaze protiv fabrickih dizni.
Било би лепо када би знали да направите дизне са карактеристикама које задовољавају квалитетно прскање. Тестирањем оригиналних добијају се одлични резултати, а тестирањем дизни из ''мале привреде'' лоши резултати. Нека користи ко какве хоће, али немојте тврдити нешто што није истина.
 
Koliko mogu da razumem,Srdjan koristi vrtlozne dizne domace proizvodnje.
1zvdhc0.jpg
2zi99nn.jpg


Evo naprimem sinoc razgovaram sa jednim momkom iz sela,ima prskalicu noviju agromehanika i radi dosta zemlje,menjao je razne plasticne dizne,mislim na proizvodjace lekler i slicne domace varijante,sad koristi mesing dizne kosmos i kaze da su najduze izdrzale,svake zime ih skine i stavi u sanitar,opere i radi radnju i dalje.Kaze da se ove plasticne varijante jako brzo rasire na vrhu,valjda od pritiska.
 
Gledao sam keramiku,bas je skupa,200+ dinara za diznu,to je za nase male posede jako nerentabilno kupiti.

Takodje mi ovaj momak rece da je koristio 110-02 dizne i da ne mogu bas da pokriju lepezu od 110 u odnosu na 110-03 koje sad koristi.Jel ima neko iskustva,koliko je ovo moguce.
 
Ako je kvalitetno nije skupo. 20 dizni x 200din = 4000din. Litra Pulsara je skuplja od toga.
 
Nazad
Vrh