Prskalice

Bolje nego ikakva elektronika!
Samo treba par metara creva!!!!
 
@Srdjan Žorž@ па не радите добро. Лепо је када у пракси можете да проверите оно што сте научили. Овде се баш то и покушава. Нико Вас не тера да радите нешто што нећете, али покушајте да не занемарите величину, облик и квалитет распрскивача. Такође, важни су и други елементи, посебно брзина. Тако као Ви, то сви знамо. Ја ипак радим онако како треба.

А ко вам казе да тако треба. Они из фотеље који прскалцу нису ни видели узиво, мислим да је пракса ипак најбитија
 
Zamolio bi uvazene kolege da iznesu misljenje u vezi kupovine nosene prskalice od 600-660l. Dvoumim se izmedju

1."morave 660l" + rezervoar za pranje ruku 10l +40l za pranje prskavice,grane 12m fiksne sa trokrakim diznama 1550eura, pumpa i razvodnik italijanski marke "comet"


2. "agromehanika"600l zuto bure ,grane 12m fiksne 1500e

Do skoro sam imao agromehaniku 440l i radila je perfektno, pre toga sam imao moravu 440bila je dobra ali agromehanika je bolja. Da li je neko koristio ovu novu Moravu sa cometovom pumpom??? Unapred zahvalan na misljenjima i zapazanjima istih
 
od kada merim brzinu preko navigacije poklapa se i kolicina utrosene vode sa njihovim tabelama :ppozdrav:
 
Nedeljko,nemam prskalicu moravinu ali imam atomizer ,blago rečeno sve osim pumpe i razvodnika katastrofa kvalitet,nekoliko mojih prijatelja ima takvu agromehaniku i svi prezadovoljni i svi se kaju što nisu uzeli sa kopirnim granama.

- - - - - - - - - -

Imenjače koliko su precizne te auto navigacije što se tiče merenja brzine? Probao sam s onim biciklometrima i odmah ga skinuo nije ni ničemu.Staviću ćeri na bicikl.
 
Zamolio bi uvazene kolege da iznesu misljenje u vezi kupovine nosene prskalice od 600-660l. Dvoumim se izmedju

1."morave 660l" + rezervoar za pranje ruku 10l +40l za pranje prskavice,grane 12m fiksne sa trokrakim diznama 1550eura, pumpa i razvodnik italijanski marke "comet"


2. "agromehanika"600l zuto bure ,grane 12m fiksne 1500e

Do skoro sam imao agromehaniku 440l i radila je perfektno, pre toga sam imao moravu 440bila je dobra ali agromehanika je bolja. Da li je neko koristio ovu novu Moravu sa cometovom pumpom??? Unapred zahvalan na misljenjima i zapazanjima istih
kupi agromehaniku i ne razmisljaj,ja imam onu staru ima 30 god radi kao sat
 
Samo pazi,jako puno kopija agromehanike,u mojem selu nema vece prskalice i atomizera od 440 litara,od 100% oko 80% je morava,ostalih 20% je kao agromehanika,ustvari Vojka,agroart i slicno,orginal ima ali je to meni sve sumljivo da je orginal.Jedino one starije sa kockastim buretom to znamo da je to stvarno to.
 
Nedeljko,nemam prskalicu moravinu ali imam atomizer ,blago rečeno sve osim pumpe i razvodnika katastrofa kvalitet,nekoliko mojih prijatelja ima takvu agromehaniku i svi prezadovoljni i svi se kaju što nisu uzeli sa kopirnim granama.

- - - - - - - - - -

Imenjače koliko su precizne te auto navigacije što se tiče merenja brzine? Probao sam s onim biciklometrima i odmah ga skinuo nije ni ničemu.Staviću ćeri na bicikl.

Zasto nije dobar biciklometar? Ja sa ugradio prošle godine i tačnost je odlična. Jedni problem je senzor jer je kontaktni i meni je već jedan crkao.
 
Pa jedino da stavim na sejalicu onda:osmeh:, uzeo sam bez žice mora senzor da bude na 5 mm od magneta ,ne mogu ga upakovati na R65 na prednji točak.
 
Nazad
Vrh