Prskalice

Gde mogu da se kupe ulozak cistaca iliti sita za prskalicu.Ova koja imam na prskalici su krupna ne ciste prljavstinu sve prolazi kroz njih ima blata na gumicama i diznama.

Koju gustinu da uzmem 60M?Prskam sa 02,03.
 
Da li možda ima neko, ili zna nekog da ima cilindar za podizanje i spuštanje grana od agromehanike a da bi ga prodao?

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Ja imam agron atomizer , druga godina ,sav se oljustio ,farba spada ,a ispod nje rdja , deluje mi kao da priprema nije nikako uradjena.
Uvek je "garaziran"...

Deluje dosta sklepano i ofrlje odradjeno, odmah sam imao reklamaciju na razvodnik..

AM atomizer je za njega avion.

Nije prskalica ,ali da steksnes neki utisak o zavrsnoj obradi ..
 
Radio bih sebi prskalicu "na meru" sto se kaze.Da li ima neko na prodaju bure od 800-1000l,bure moze biti i sa ramom.Bitno mi je da je bure zdravo.

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
Kod mene na jedno mesto bilo nesto napuklo ne secam se ali namazao sa polyester filer onaj zeleni drzi extra.
 
Kako resiti se algi u rezervaru za pranje prskalice? Bude i kamenca i algi. Ima li neka tecnost da se ubaci i da se ocisti taj rezervar? Ja danas riknuo od pranja
 
Mozda bi pomogla ona tableta za bazene,ja sam prosle godine stavio u bazen za kupanje,voda se nije ni malo promenila za 2 meseca
 
Poštovani forumaši da li možda neko zna gde se u Srbiji mogu naći nosače dizna za Holder prskalicu.
 
Nazad
Vrh