Prskalice

Imas u Best i co Tyri radna svetla. Ona su ljubicasto plava. I sluze bas za to. To je onako vrlo brzinski i jednostavno. Ali neznam cene. Ja sam radio alu profili zatvarani sa svih strana. (To je nesto kao za kuhinjske elemente) i led traka. Evo 3 god prodje. Jos uvek sve radi. Bez ikakvog odrzavanja i popravljanja. Imas slike u ovoj temi cini mi se mart april. Pre 3 godine

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
41e4559b172b5de8d6390afb330ef882.jpg
 
Ljudi, nasao sam jednu prskalicu sa pustanjem u rad iz kabine preko struje, ali vlasnik nije siguran da li radi.
Kaze ne zna on to da koristi. On je uvoznik i kupio je kao ispravnu.
Sta moze da bude problem ako ne radi? Moze li biti skupa popravka ili?
 
Ko je proizvodjac?
Pitanje ti je vrlo opsirno. Sta tacno ne radi, ili samo predpostavljate da nesto ne radi?
 
Najčešće upravlkjački sklop u kabini (elektronika ili prekidači) aktivira mali motorčić u regulatoru prskalice koji onda povuče ili gurne neku polugicu kojom se zatvara/otvara ventil. U principu nije ništa preterano komplikovano, skoro je član Kiraj postavljao detaljne slike istog problema na svojoj prskalici koji je uspešno rešio u sam svoj majstor varijanti...
 
Prizvodjac je Tecnoma.
Vlasnik kaze da on ne zna da radi sa tom elektronikom.
Sta moze biti toliko komplikovano?
 
Pa da li si dobio slike da vidis kako izgleda?Sa slika moze da se vidi kakav je razvodnik i sistem rada.
 
Kako se zove ovaj tip zatvaranja grana na linku sto je postavio Kiraj,ka napred pored traktora kao,jel ima neki poseban naziv ?.Tipa X krila,U ,itd kao kod ovih agromehanika.
 
Da,nesto tako i ja cuo,ali bas retko se spominje...Vecinom vucne imaju takva krila,a inace je puno korisno za nosene,nema toliko tereta nazad kao kod drugih nacina sklapanja krila,lakse je hidraulici.
 
Zdravo.

Da li netko zna gdje bih mogao nabaviti triplex dizne, ili čak komplet sa nosačem za hardijevu prskalicu ?
Hvala

162urkB.jpg
 
A kakve su te skotarek sa kvalitetom... tu su negde sa mehanikom u ceni malo povoljnije ali na oko su mnogo primitivnije...
 
Nazad
Vrh