Prskalice

@Seca
Svaka cast.Koliko je kostalo bure ?,800 L ?.Roto Alibunar ili neko drugi ?.
 
trebalo je jos ali ja nisam hteo da izbacim...danas sam je probao radi odlicno,moza ce prskati na ram ako stavim dvomlazne dizne...hvala arkadije,bure je 1000 litara kupljeno u banackom novom selu
 
Moja zamerka bi bila sto nisi ugradio triplexe, ipak je ovo sad ozbiljna prskalica i preporucio bi ti da stavis pipalice na grane jer sa tom sirinom krila kad kopiraju teren lako mozes da ih polomis.
 
Jako dobro.Uz ove male dodatke i sugestije kolega, mogao bi da kreneš i u komercijalnu proizvodnju,da imamo novog Bukura.Koliko te izašao sav materijal?
 
frenki,u planu je bilo da se stave tripleks nosaci ali iskreno bili mi skupi ARAG izadju oko 1700din sa obicnim diznama,a da kupim neku malu privredu nisam hteo...stavio sam GEO LINE....sto se tice pipalica na vasar ih kupujem i stavljam to mora....hvala u svakom slucaju.... aco nebi bilo lose da se radi i nije jako tesko i komplikovano,ali imam dosta posla oko njiva pa neznam dal bi stigao i to da radim,ima tu nekih stvari koje bih dodao i promenio ali generalno je OK....a koliko me izasla neznam,imao sam skoro sav materijalsamo sam kupio u profile i ploce iz kojih sam rezao,u principu ide oko 10 kutijastih profila 50x30x2 i 40x40x3 za krila a ram oko bureta 80x60x4...izadje dosta jeftinije nego neka mala privreda sa povracajem...

- - - - - - - - - -

a da sto se tice bukura,majstor je...lepo i kvalitetno
 
Današnja prinova

IMG-20190313-163917.jpg
[/URL] [/IMG]
 
Da li ima neko sliku kako je proširivao standardne grane 8m na 10 ili 12m? Ili prodaje neko grane 10 ili 12m?

Hvala pozz
 
Trebalo bi mi neka prskalica od 1000-1500l (nosena) po mogustvu sa hidro granama.
Jel znate gde ima tako nesto, a da nije preskupo?
 
Nedeljkoviću, jel se mogu napraviti i kolica s obzirom da se to sad sve više praktikuje, naročito kod većih i težih prsaklica?
 
Nedeljkoviću, jel se mogu napraviti i kolica s obzirom da se to sad sve više praktikuje, naročito kod većih i težih prsaklica?

Ako mislite na kolica koja služe da se prskavica pomera po garaži, onda ova prskavica poseduje kolica ali nisu slikana, jer ona služe samo kada se ista otkači, inače kompletna prskavica sa ovim granama je teška oko 350kg
 
Nazad
Vrh