Prskalice

Kakva su iskustva sa Nardi prskalicama,zna li neko nesto vise o njima? Cena je 1650e+pdv
1d964683837802a63101fc94c3e82cdc.jpg


Послато са SM-J700H уз помоћ Тапатока
 
Koliko litara je ova nardi za tu cijenu?
Markojx koliko litara ima i koja je cijena ako nije tajna?hvala
 
Gde si gledao, koja firma?
RTI u Somboru
Moja ispravka cena je 1450e prekljuce kad sam bio nije mi ta devojka sto radi tamo rekla dobru cenu,danas me je zvao njihov sef pa mi rekao da je ova cena i da se ostvaruje povracaj od 50% kod ministarstva ali ne znam jel konkurs ide na predracun ili mora prvo da se kupi masina pa da se preda racun da bi se ostvario povracaj.

Послато са SM-J700H уз помоћ Тапатока
 
Moja Morava 600 litara plus 65 litara rezervar za samoispiranje plus 15 liara reervar za pranje ruku ,grane 12.5 metara kopirajuce sa tripleks nosacom dizni,dine standard 2,3,4 dizzne za vetar se doplacuju 10 000 din ,pupma komet 125 litara ,razvodnik geoline komet sa 4 sekcije bez elektronike cena za prskalicu 275 000 din uzeta u Agrokopleksu Sremska Mitrovica prevoz besplatan ,da sam uzeo direkto u fabrici morao bi ja ici po nju ili platii prevozz 60 din u jednom pravcu u mom slucaju 9600 din a cena ista
 

Moja masina,posle 40 godina dobila nove sajle i ove nosace da se okace grane u transportu,da ih je imala fabricki jos bi trajale originalne sajle.
 
Ja sam konačno zakačio prskalicu za traktor koji može da je nosi :), napraviše je Švicarci kao tenk. Birchmeier 600l sa hidro granama... još samo kardan da nađem duži.
 
Ako smem pitati,jel si imao posla sa Moravom ?,kako joj radi sistem kopiranja krila,jel si nesto dodatno podesavao mozda ?.
 
Torpedo 75, pokusao sam sa 542 ali je problem mala težina traktora napred.... i muke sa izvodima hidraulike.

Pumpa je Birchmeier, mislim da je 100lit min protok, ali nisam siguran.

@markojx: problem mogu biti samo delovi za pumpu, ali ne brinem o tome dok ne dodje.
 
Nazad
Vrh