Prskalice

Dizne tfa 11003 staju u ovu univerzalnu kapu Unicap ili tipsku za nju posto su veceg precnika,
3c2ec27e5979f92443d155bd30bef7a1.jpg
76178a8f55d0b8df0a514c31d3f978df.jpg


Poslato sa COL-L29 uz pomoć Tapatoka
Ovakve dizne odgovaraju za standardnu navrtku...iste imam na prskalici morava...rade odlicno,samo se prilikom zamene dizni moraju menjati I sita.
 
Danas zvao onako informativno :
Agromehanika zuto bure 800l, 12m kopir grane, regulator konstantnog pritiska, 105l pumpa, triplex obicne dizne cena oko 2950e sa PDV-om.
Morava sva oprema identricna s tim sto ima 3 bureta ukupno cena preko 380 000din sa PDV-om.
 
Dobra prskalica,prošle godine radila kod mene prskanje žita u cvetu...mogao si cimnuti kad si dolazio,bar kafu da srknemo.
 
Jbg druze drage volje ali,kada sam je kupovao zurio da se vratim,klinki bio rodjendan,a kada sam isao po nju traktorom bilo isto malo vreme,mada sam stigao za 2h15min...

Ok neki ljudi,kaze da radi odlicno....ce vidimo.
 
Zamolio bih sve za savet oko kupovine prskalice od 440L sa 3 rezervara?
Za oko nam je zapala Ferocoop prskalica,evo slike i karakteristika(iako na sajtu pise da je zapremina rezervara 400L gazda kaze da staje i 450L)
MfZrMWtd

cena je 1020 e.
Posto trenutno nemamo te pare u obzir dolazi i polovna,ako neko ima ideju najlepse bih zamolio da mi pise,hvala mnogo unapred

Sad tek primecujem da se slika ne vidi,moram ovako...evo linka: https://postimg.cc/MfZrMWtd
 
Imam pitanje :
1 Koliko bi mogao da kosta remont Agromehanikinog regulatora sa konstantnim pritiskom, samo je zapekao od stajanja. Regulator je sa 3 sekcije.
 
Nazad
Vrh