Prskalice

Ovaj zaokruženi si zavio?
5a6d4cadca532b76ee783e97a7f0d735.jpg
 
Kolege moze pomoc. Imam prskalocu agromehanika kranj 1500 l vucnu kao i njihovu elektroniku za ukljucivanje sekcija. Evo sta je problem ,dok sam ispirao prskalicu koja ima program za ispiranje ostala mi je jedna sekcija ukljucena,i umesto pritiska 3 bara spusti mi na 1 bar i nece da se vrati m staro. Pokusao sam da natocim vode i da je ukljucim ,i kada to krenem da uradim ona mi sa 3 bara spusti na 1 bar . Da li je neki ventil zaglavio ili sta vec?
Da li si probao da povećas pritisak ?Pogledaj par stranica unazad ,imao sam sličan problem.
 
To nisam probao,sutra cu probati pa javljam a i procitacu temu unazad, Hvala kolege.

- - - - - - - - - -

Pritisak da povecam preko elektronike ili rucno?
 
Možda neko zna gdje ima za kupiti ovakav elektro-ventil, a još bi bolje bilo kad bi ih neko reparirao jer imam "neispravnih.

0pmyuvU.jpg
 
I kod mene se pojavio problem na Agromehanici. Samo je paljenje i gasenje i stelovanje pritiska elektronski. Radilo je normalno na 3 bara i sada kada otvorim da sve prska padne na 2,2 bara, a kada treba samo jedna sekcija da prska ( ne bitno koja ) digne pritisak skoro na 5 bari.... Nista nije dirano cackano i pomerano. Ne znam sta bi moglo biti...?
 
Da se nije neko igrao sa onim crvenim dugmićima kojima se podesava pritisak kada se isključi sekcija?
 
Kolege hvala na pomoci problem otklonjen ,a stamota me da kazem ali ipak cu reci. Veliki filter ispod posude za sipanje hemije zapusen totalno od algi. Pri ispiranju mi se zapusio jer se u toku prosle sezone gore u rezervaru stvorio zelenis a ja povukao vodu do kraja i eto ti sranja. Rezervar opran detaljno a nije mi jasno kako se stvotile alge kada sipam samo vodu iz vodovoda,pozz

- - - - - - - - - -

Salecar ocisti filter ispod posude za hemiju
 
Da li neko ima prskalicu iz Vojke sa Agromehanikinom pumpom 105 l, 10m grane, belo bure sa dodatkom za pranje ruku i ispiranje rezervoara"
 
Nazad
Vrh