Prskalice

U mom kraju je Agron dosta zastupljen, nekih 5-6 godina unazad. Sto se tice cene Morava i Agron su priblizno iste oko 70000 dinara. (to sto mene interesuje). A problem mi je i transport, ako bi uzeo cacansku jer je kod nas nema.
Sta znam za ovu Bata, reci ce u selu vidi budalu zalepio nadimak na prskalici... :haha:
 
Probaj sa plasticnim gitom i ako uspes da nadjes one plastike sto lici na kudelju,lepo operi benzinom osusi,namazi sloj gita pa dok je jos vlazan nalepi tu plastiku,pa onda opet prevuci sloj gita,izgledace kao one plastike sto su inpregrirane.
 
Ja sam mislio da grejem sa onim jakim fenom i da tu gde je pukla utopim kad zagrejem metalnu mrezicu,napred uvis je pukla preko celog bureta gde se kaci topling.
 
Juče stigla. 1000 litara, 18 metara krila.
L0YpkUV.jpg

qNdjmrQ.jpg

mhgWcCB.jpg
 
Ja sam ocekivao od tebe da ces kupiti Amazone :osmeh: no nije ni ovo los izbor. Samo neka sluzi :ppozdrav:


Imam pitanje za vlasnike Agromehanikine prskalice sa elekro razvodnikom, a mislim da je isti slucaj i sa obicnim. Kada iskljucim prskanje na prekidac, krajnje dizne ne prestaju da prskaju u istom trenutku kao i ostale, vec malo kasne, ali kad dodam gas one opet pocnu prskati, u cemu je tu problem, do razvodnika, elekrto ventila?
 
drugari,hocu da vam se zahvalim za sve savete u prethodnim postovima,kupio sam polovnu prskalicu a duduk sam sto se tice toga i mnogo su mi pomogli prethodni saveti, trebalo je vremena procitati ali se isplatilo, sada bar vise nece da me zaj....a covek koji mi je do sada usluzno prskao.
 
da li neko zna koja je pumpa i koliko litara,kontam da je rau posto pise na nemackom na ono malo deklaracije sto se vidi
 
prskalica je u odlicnom stanju,sutra idu slike,sa tim sto sam skinuo dizne da ocistim sita i mislim da ce biti dva creva da se zamene.
 
Trebalo bi da kupim prskalicu od 400-440 litara a nisam siguran koju .na internetu nalazim ove koje kostaju oko 500 evra (ormaric, bata,vojka...) pa nisam siguran da li bi mi odradile posao posto nemam nikakvog iskustva.Imam 14 jutara i verovatno mi nije potrebna neka vrhunska.
Ne nadjoh cenu agromehanike za koju vidim da je cenjena ali kontam da je prilicno skuplja pa ako bi neko napisao.
Sta se dobija ili gubi ukoliko je pumpa od 50 ili 100 litara.
citao sam ja po forumu ali sto vise citam sve mi je manje jasno.Moravu ne smem ni da pomenem jer ce ponovo poceti rasprava a na moja pitanja ce se u zaru rasprave i zaboraviti.Salim se naravno.
 
Agromehanika je 1000e sa karakteristikama kao Vojka od 500e. Za 14 jutara trajace 20 goidna ladno.
 
Nazad
Vrh