Prskalice

Mogu da slikam sutra ako niko ne okaci...

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Kod mene na mojoj od 800 l je trenutno ovakav sistem
https://agrotrade.rs/wp-content/gallery/ags-en-151618-myh/2015-03-23-08.27.48.jpg
2015-03-23-08.27.48.jpg

2015-03-10-09.35.39.jpg

2015-03-09-09.14.46.jpg
 
Nije kod mene tako... moja je od 1000l kupljena prosle god u februaru.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Kad skines taj zuti poklopac ostaje standardni navoj, mislim da je 6/4 ali se sad i ne secam tacno. Sve kupio gde je oprema za vodu, samo nisu imali plasticni reducir za ovo crevo pa uzeo onaj metalni i tako i ostalo, trebalo je da se zameni da bi bilo lakse ali nije... stavim jos i dve gumice kako ne bih navijao ceo navoj da se ne upreda crevo vec samo krug i po.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Tako je,skines taj cep i nabodes crevo,ali ti treba i takva spojka,posle pratis ventile gde koji otvoriti-zatvoriti...

Ima Petre,srednji polozaj...
 
To znaci da sad svaki put kad hoces da punis prskalicu moras da navijas crevo, a ne kao kod mene sa brzom spojkom ?
 
E pa ne znam, ovakva je stigla i sta mi u tom trenutku bilo najlakse tako sam skarabudzio...

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Znaci da bi se punila prskalica mora da se skine zuti cep sa filtera i da se umesto njega navije crevo. Kad se zavrsi sa punjenjem crevo se odvrne i cep vrati.
 
Ima tu mnogo gimnastike,a malo vremena,mnogo se izgubi na punjenje,ja da moram tako uzeo bi pumpu na benzin i gas.
 
Nazad
Vrh