Prskalice

Ne znam da li imam tablicu na granama ali da su teska krila-jesu.Slikacu ti sutra pa cu okaciti kako izgledaju.Inace sa rusom 820 kad smo je nosili treba napred da ima tegove od 45 kg + jos koji, i naravno ispravna hidraulika.Sa case-om 105 je vec druga prica :osmeh:.
 
da li neko zna ili je nesto nacuo hoce li biti i ove godine povracaj od 40% za prskalice,kupio bih jednu ove godine,pa ko velim da se raspitam nije mala cifra za povracaj,danas gledao neke niske sa slovenackom pumpom za 74 000 din a ima i neke druge slicne agromehanikinom buretu i slov.pumpom za 66000 i obe imaju po 1god.garancije na bure i 2god na pumpu a zapremina im je 440 litara
 
nije mi hitno,nego imao sam slobodno vreme pa sam se vozikao malo po gradu pa usput svratio da se raspitam za neke cene od sitnije mehanizacije pored prskalice,ma bitno je da hoce da daju pa makar i do kraja godine ga ne uzeo vredi cekati

- - - - - - - - - -

zaboravi da kazem malopre da su prskalice 8 metara sipke-cevi
 
ali ako se sad kupi prskalica,i recimo u aprilu maju donesu odluku da ce biti povracaja za prskalicu,zar tad vec nemas paravo na povracaj? ja sam sad kupio pa me zato zanima :ppozdrav:
 
danas kad sam se raspitivao o ceni pitao sam i za tu kombinaciju drugar mi rece da je prosle godine bilo da su vazili svi racuni od pocetka godine bez obzira kada je izglasano da se dozvoli povracaj u toj godini e sad da li ce biti tako i sad nije mogao da mi potvrdi
 
Danas zvao Vrbas u vezi cena prskalica. AGS6000E znaci sa jednim buretom 600l, kopir, 12m, pumpa BM105 kosta 2188e. Prskalica AGS600EN znaci sa tri bureta 600 + 60 + 15, kopir takodje,12m, pumpa isto BM105 kosta 2945e. Nije mi namera da nekoga reklamiram.Mozda ova informacija bude nekome od koristi. Prskalice AGROMEHANIKA KRANJ.
 
... Prskalica AGS600EN znaci sa tri bureta 600 + 60 + 15, kopir takodje,12m, pumpa isto BM105 kosta 2945e. Nije mi namera da nekoga reklamiram.Mozda ova informacija bude nekome od koristi. Prskalice AGROMEHANIKA KRANJ.

Od koristi je ovim lopovima sto je kod nas istoj toj cijena sa debelim popustom 600e više, valjda je nama Slovenija dalje...
 
@stari vujadin-e,da li si mozda video i za ove manje prskalice koliko se krecu cene,mislim na 330,440 litara
 
Idi na lipsku rampu i kupi prskalicu,ima sa jacom i sa slabijom pumpom,sa slabom je bila 450 a sa jacom 500 evra,to je bilo u prolece 2012,sad ne znam kolko su,ali prskalice su extra,kod nas u selu ima dosta takvih i sve tamo kupljene...
 
Te kopije Rau mislim da se prave u Vojki, kod nas u selu ima kopija agromehanikinih i lepo rade, ja kad sam kupio Kranjsku te kopije su bile po 150e jeftinije...
 
Nazad
Vrh