Prskalice

Koristim ID 03 vecinski. Nesto malo 04 i 06 obicne. Pritisak do 7 bara. Teram u automackom rezimu. Pa je to nekih 13 km/h toliko mogu ispratiti redove

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
Da li ti se slaze brzina na Rusu i na Agtronik-u?Lozis ti to propisno.Ja sa ID 03 idem na 4,9-5 bar i to je 9,5-9,7km/h na rusu.Ne znam da li su mu menjani parametri za dimenziju guma
 
Koje dizne bi preporucili za novu prskalicu? Mislio sam da uzmem 3,4 i neko koja bi lepo odradila prskanje po nekom normalnom vetru.

Послато са Redmi 6A уз помоћ Тапатока
 
Takodje na tom zelenom ventilu se podesava maksimalni pritisak.Kiraj,imate li uputstvo za podesavanje kompletnog razvodnika?Tu bi trebalo da je sve objasnjeno.
Na žalost nemam takvo uputstvo .Našao sam katalog ,od Geoline .

https://www.tecomec.com/allegaticlasse/53012.pdf

Ima mnogo modela razvodnika i ostalih stvari vezanih za prskalice.

Danas sam sastavio razvodnik .Kada je bez vode sve funkcioniše ali kada sam je ukjlučio sa vodom ,ne funkcioniše .Ponovo sam rastavio ,sve lepo zatvara i otvara .Sutra tj kada stane ovaj vetar ću ponovo probati.
 
Zna li neko koliko je litara ova pumpa?
i2r7g8.jpg

2yx0tvs.jpg

Prskalica je Metalogradnja Vrbas,grane 8 m.
 
Imam jedno glupo pitanje, kupio bih agromehaniku 600L sa zutim buretom. Da li sada prskalica mora biti sa belim buretom i da ima one dodatne rezervoare?
 
Rešili smo problem sa pritiskom prskalice .Promlem je klip sa gumicom koji je verovatno ostao zaglavljen .Dosta teško smo ga izbili .Očistili smo klip ,podmazali ,sastavili .Prskalica ponovo normalno radi .Ujedno smo je ponovo kalibrisali .
Ovaj klipić je pravio problem.


Da bi smo skinuli ovaj deo

Morali smo da napravimo alat.
 
Nazad
Vrh