Prskalice

Hvala momci, šta bih ja bez vas. Sad mogu da se opustim i odem da čestitam komšinici Uskrs.
 
Jel bi mogao neko da mi izmeri duzinu i debljinu onih opruznih klizaca na krilima agromehanika prskalice?

Послато са Redmi 6A уз помоћ Тапатока
Evo obećanih slike
eaf26736effd1a40ea2675a9f8b6bc5d.jpg
066542aa50a22a6f56aea193ae7b1f54.jpg
d7ab2f67006cc49c7530888df73b75a2.jpg

Ukupna dužina 51,5cm i fi 10mm
 
Koliko para može da vredi bure prskalice od 1100l sa ramom?
slike.php
[/URL][/IMG]
Nemam trenutno bolju sliku.
 
Da li je neko merio koliko vode stane u Agromehanikino zuto bure od 600L?

Послато са Redmi 6A уз помоћ Тапатока

Mislim da ne može da stane više od tih 600l. Ne sećam se sad baš tačno, komšija je merio i preko kofi, i preko vodomera, u oba slučaja isto - 600 plafon. E sad postoji mogućnost da se na drugom kraju bureta (na jednom kraju je otvor sa poklopcem, a na drugom ostane zarobljen vazduh) napravi neki odušak (ventil) preko kog bi se ispustio vazduh i onda na njegovo mesto može da stane još tih dodatnih 50-60l.


Edit: Sad vidim u temi čestitke za ponove koju je Raša kupio prskalicu. Ja sam govorio o starom žutom buretu bez dodatnih rezervoara za pranje ruku i pranje prskalice.
 
Poslednja izmena:
Na praznik rada,završio remont prskalice... da izdrži do nove.
Produžene grane za 2 m.uradjen servis pumpe,povarena(bilo malo i pljuvanja:osmeh:)ubačene gume oko bureta,ofarbana.
Jedino što nisam uradio je da smislim neki sistem,kako da osiguram grane da se što manje cimaju prilikom transporta.
Do sada sam ih vezivao žicom.Ako neko ima neku ideju,može da napiše.
ztssh3.jpg

eb328h.jpg

t5ohvt.jpg

n39g5c.jpg

2nutz51.jpg

263jvxd.jpg

9tjshw.jpg
 
Nazad
Vrh