Pioneer hibridi

ponco je prava zamena za furadan,mensurol itd
sto se tice prestiza prosle godine sam mesao pola furadana pola prestiza na jednoj njivi od 6 jutara vrane su mi pocupale dva tri reda semena sa kraja :haha: :haha:
Post je spojen: [time]1267135817[/time]
_________________________________________________
za p88 pionir mogu da kazem da je ekstra prosle godine sam imao 15jutara
 
Malo je nizi sa niskim polozajem klipa odlicno rodi lako se bere u klipu samo voditi racuna ako se bere na vlagu. :ppozdrav:
 
N43 je od boljih hibrida pioneera , ne kruni se tako lako kao ostali hibridi pri branju, ali ipak treba voditi računa o vlagi pri branju.
 
Jel čuo neko o pojeftinjenju Pionirovog semena.Kod mene počela priča da će ići seme dole i da se malo sačeka sa preuzimanjem semena?
 
ZRENJANINAC je napisao(la):
Jel čuo neko o pojeftinjenju Pionirovog semena.Kod mene počela priča da će ići seme dole i da se malo sačeka sa preuzimanjem semena?
Samo da nebude kontra i da se ne ugledaju na NS seme oni su pdigli 100,oo po vreci. ::lose::
 
Semenska kuca koja digne cenu u odnosu na druge ja je zaobidjem i ne kupujem od nje seme, pa bar sada imamo veliki izbor semenskih kuca i kvalitetnog semena. :ppozdrav: :veseljak:: ::spreman na sve::
mica967 je napisao(la):
ZRENJANINAC je napisao(la):
Jel čuo neko o pojeftinjenju Pionirovog semena.Kod mene počela priča da će ići seme dole i da se malo sačeka sa preuzimanjem semena?
Samo da nebude kontra i da se ne ugledaju na NS seme oni su pdigli 100,oo po vreci. ::lose::
 
Da li ste zadovoljni parametrima Pioneer hibrida sto se tice klijavosti i energije u odnosu na druge strane i domace hibride?!
 
klijavost 99%, rani porast ubedljivo najbolji. Imao prosle godine i ZP i NS i pioneer i AS . Pioneer MAMA za sve njih. na lestvici posle Pioneera su AS, ZP pa NS
 
Prosle godine sam uzimao pred samu setvu , prosli smo jeftinije od onih koji su seme kupili ranije zato sto su se uplasili prodavci da ce im ostati na lageru pa spustali cene. :D
 
Dali zna neko za V74 dali je bilo prošle godine kod nas u prodaji :sta:
Pošto smo videli sa domaćom etiketom-tj. prepakovano u Pančevu :zli:
 
Upravo cuo da se vodi polemika medju paorima otkud toliko prepakovanog semena na trzistu,tj starih zaliha...ostecena zrna i ponegde crvi u vrecama Pioneera:haha:Da li je moguce?!
 
Nazad
Vrh