Pioneer hibridi

Evo par slika i mojih Pionirovih ogleda 9 hibrida. Za sada izgleda fenomenalno iako je još uvek rano govoriti o rekordnim prinosima ipak je još uvek samo zelena masa bez klipa sviđa mi se kako izgleda i obećava. Ja sam inače veliki ljubimac Dkc hibrida i njih sejem najviše ali ove godine za sada Pionirovi hibridi mi izgledaju za nijansu bolje
ygdpeKC.jpg
[/URL][/IMG]
ruMR56U.jpg
[/URL][/IMG]
1auuHll.jpg
[/URL][/IMG]
pBu8ZiO.jpg
[/URL][/IMG]
E4Y0UGE.jpg
[/URL][/IMG]
dZQ2sXQ.jpg
[/URL][/IMG]
zDvTXbt.jpg
[/URL][/IMG]
6z1lj6z.jpg
[/URL][/IMG]
MwtYX32.jpg
[/URL][/IMG]
0AcvqaY.jpg
[/URL][/IMG]
CpgUnzx.jpg
[/URL][/IMG]
6H6y9Lq.jpg
[/URL][/IMG]
 
Poslednja izmena:
Kod mene pionir F38 i V74 90% stabljika tera po dva klipa,šta će biti kad krene da zrni ostaje da se vidi.Čak ima klipa i na onom što je do kolena, divljač ga urnisala ,vlaga je čudo.
 
Uvek me zanimalo kad sejete ove vaše oglede jel seme dobijete za dž, ili ih radite da se o vama priča u selu?
 
Auuuuu, znaci digli nos visokooooo. Ne znam ko jos sadi kukuruz na magistralu.. Ja znam da najvise ljudi koji rade poljoprivredu su van magistrale, kakav im je to menadzer???
 
Pa valjda seju nesto i na tim njivama koje su pored asfaltnih puteva koji povezuju 2 mesta.Desi se da ponekad hoce neka semenska kuca(cija su semena slabo prodavana,a tereni pogodni za kukuruz) da radi ogled unutra ali to su jako retki slucajevi.
 
Dobro, ja pitao onako iz informativnih razloga, jer imam nekih 4 parcele sa razmakom od 30 -50 metara sve do asfalta oko 1,3ha, pa sam mislio da se ovde informisem kakva je situacija kod vas... hvala na odgovorima i ziveli..:ppozdrav:
 
Nema veze kolike su parcele,zoves promotera kazes mu da imas parcele za ogled(moraju da budu ciste bez korova,i dobro nadjubrene)i to je to otprilike.
 
Pokusacemo na prolece, ako hoce hoce, ako nece ko ih sisa :). Kad kupim njivu u knez mihajlovu pozvacu ih da radimo ogled :osmeh:
 
Najveca glupost i najmanji marketing je reklamirati kukuruz pored puta. Siguran sam da niko ne zastane da vidi te hibride. Sve sto se desava jeste da se uoci naziv kuce koja se reklamira i to je to, a to moze i na drugi nacin da se postigne. Ogledi treba da su u ataru gde prolaze oni koji su potencijalni kupci.
 
To je primer marketinga koji se zasniva na ponavljanju. Zato se i postavlja više manjih reklama, umesto jedne velike pored njive sa kukuruzom. Što se tiče toga šta je isplativije, to je sve testirano a za reklamiranje se koriste samo dokazane metode.

Kao što smo mi imali biologiju pa smo proučavali ponašanje životinja i biljaka, tako na četvrtoj godini ekonomiskog fakulteta ima predmet "Ponašanje potrošača" gde marketari nas kupce proučavaju.
 
Nazad
Vrh