Pioneer hibridi

hvala na odgovorima....niste mi rekli vasa iskustva o k67??????po meni od pionirovih hibrida najbolje se pokazao kod nas a a24,b23,f02,i f38...a sto se suncokreta tice f50 je medju boljima...pozdrav
 
K-67 meni nepoznat,kao i F-02,F-38.
9494 2012-e godine bio značajno lošiji od A-24. Bili su posejani u istoj njivi. A-24 nam je svake godine bio vrlo dobar kao i B-23.
 
Kod mene je P1114 ubedljivo najviše podbacio.Crvenilo ga raznelo.N01 bio sa daleko manje crvenila što je rezultiralo boljim prinosom.
 
Slično kao patrola, samo bez P1114, ali možda ubacim nešto od novih hibrida, za probu. P0412 na 50% površine ide kod mene.
 
Jel Saša Glogovac promoter za ns i okolinu ?
 
Poslednja izmena:
Jel neko već preuzeo semenski kukuruz Pionir ? Interesuje me ovi Aqwa Max hibridi dali su domaće proizvodnje ili strane ?
 
Jel Saša Glogovac promoter za ns i okolinu ?
 
Ovo su mi odgovorili iz Delte za kupovinu semena

"Poštovani Radoslave,

Ove godine smo obezbedili popust od 205 din do 254 din po vrećici +pdv u zavisnosti koji hibrid uzimate i ako uzimate sa Sonidom imate popust na Sonido od 50din+pdv.
Kako ćete ostvariti to?
Tako što ćete se prvo javiti vašem Pioneerovom promoteru koji treba da Vam ispiše zeleni list, kao preporuku za kupovinu.
Zatim odete u kupovinu (apoteka, zadruga ...) i tamo preuzmete vrećice.
Dalji postupak je da skinete ateste sa vrećica stavite u koverat zajedno sa zelenim listom i priložite kopiju fiskalnog računa overenog pečatom od strane prodavca.
Zatim tu kovertu pošaljete na adresu :

Pioneer Hi-Bred SRB
Olge Petrov 10
21000 Novi Sad

Znači morate imati zeleni list, ateste i fiskalni račun (može i overena kopija računa). Akcija traje do 15.03.2015.

Zaposleni u Pioneeru će napraviti vaučer koji će biti poslat u tačku u koju ste se vi kupili vrećice.
Na kraju Vaše je samo da dođete u tačku prodaje i da potpišete vaučer."

izvinjavam se na ponavljanju ali možda će nekom značiti:off_topic:
 
Meni nije jasno, ako se kupi od vise prodavaca seme, kako se onda to resava i kome salju taj vaucer?

Kod nas sve mora da bude komplikovano:udri:
 
Nazad
Vrh