Pioneer hibridi

Nisam prolazio skoro tuda,u zadnje vreme idem obicno auto-putem,ali mi se ucinilo na prvoj slici da se vidi pumpa pa ajd da pitam.
 
Pitacu sledeci put jel moze do cepa,a profakturu nek salju na Gdin-a MP.:osmeh:
Neće da može,samo u moja vozila :osmeh:

- - - - - - - - - -

Picture001-23.jpg

Picture004-23.jpg

Picture003-23.jpg


Samo što se nisam šlogirao,ima nedaleko salaš jedan,lik pustio krave u kukuruz,ladno,idem sutra da ga upoznam :sjasi:

Picture002-23.jpg


Oko 10krava šetalo unutra u njivi,uglavnom leva strana,do 50m sam gledao,dalje nisam ni išao,možda i četvrtinu izlomila goveda,da sam ga zatekao,neznam šta bi mu radio,bolje što nisam ga zatekao
 
Poslednja izmena:
Jel imate problem sa crvenilom na P9494? ... kod mene ga je dosta zahvatilo, obiso sam i ostale hibride i nema ili po di koji al to je nista, dok kod njega jedinog ima bas dosta
 
Dekalb ima deblju ,kako kažete , "kočanku" ali je zrno dublje usadjeno pa je to varka . Neznam dal ima klip potpuno iste veličine koji ima više zrna od deklba .
 
Odlican je, kod mene je on lane bio najbolji, ima jako lepo zrno a i lako se izvrsava
 
@Mindjusar juce sam prosao pored ogleda,nisam znao da je tvoj. De si ga zeznuo kad je onako izgoreo do tabli? Da ga nisi istotalisao kad si krcio leniju?
 
Nazad
Vrh