Polana i polka, berba i cena 2016.

Kula juce-Polana 240,Polka 25o....Danas ne predajem,svetac....
Backo Polje 255 a za clanove udruzenja 260..

- - - - - - - - - -

- - - - - - - - - -

Danas 270 din.
 
Ivane, imas li saznanja kolika je bila zadnja cena Wilametu u hladnjaci u Vrdilima?

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk
 
Ivane, imas li saznanja kolika je bila zadnja cena Wilametu u hladnjaci u Vrdilima?

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk
215 po kg. Oko 20h sam im odneo. Kaže mi magacioner još će rasti cena. Plus 20% po kg na organsku.

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 
Polana, berba i cena 2016!

Polana, berba i cena 2016 !

- - - - - - - - - -

Hajde da i mi proizvodjaci Polane imamo svoju temu, cisto da nas ne podcenjuju proizvodjaci super malina !
 
Nece ovo na dobro bojim se, uopste ih ne zanima kvalitet,samo kolicina, po kucama dolaze.....
 
Ma nista,eto i sorte koje su kvalifikovane kao treca kl. i da su za neradnike, kako neko rece. Ono gore sam citirao nekoga....

- - - - - - - - - -

Ma nista,eto i sorte koje su kvalifikovane kao treca kl. i da su za neradnike, kako neko rece. Ono gore sam citirao nekoga....
Inace 270 kod ljudi koji otkupljuju za hladnjace... Oni koji su otkupljivali po 240 i talili se za razliku, povukli se.....
 
Vlado, Zorane, sta vam je?! Obojica ste veliki proizvodjaci maline, nemate razloga...

Postujem vase postove, bas bas! To sto ne gledaju kvalitet znas se, maline NEMA! Navikli smo mi da nas "jasu", pa kad dodje ovakva godina, nama cudno. Kultura je druga, ali ima veze sa temom, nadam se da ne iskacem iz okvira. Sljiva cacanska rana mi je otisla po zaista niskoj ceni, kvalitet odlican. Evo stize za par dana cacanska lepotica, cena stravicno losa. Visnju sam dao po 30 dinara, i sad mi cudno sto cena maline skace, pa da kazem skoro svaki dan. Uzecu sansu sa obe ruke, a sledecih godina cu gledati sta cu.

Ono, koga su zmije ujedale....

Obojicu vas srdacno pozdravljam, samo pisite. Inace, cena maline kod Colica hladnjacara u Boturicima je 250 dinara, cuo sam od njega licno.

Pozdrav zupa100! :ppozdrav:
 
Kod nas 230-250din. Sta rade ovi u hladnjaci sa malinom koja je sa ozegotinama, pobelela? U sta ona ide??? Posto sam video da uzimaju sve redom.
 
Sramota i bezobrazluk... placali vilamet i miker 140 din a sad placaju polanu 210 koja je 3 klasa industriska malina pa je mesaju sa vilamet i izvoze kao vilamet.
 
Sramota i bezobrazluk... placali vilamet i miker 140 din a sad placaju polanu 210 koja je 3 klasa industriska malina pa je mesaju sa vilamet i izvoze kao vilamet.
Pa kako mogu da je mesaju ako je, kako ti tvrdis treca klasa maline,vilamet extra a ova po tebi treca kl. Eto ti se razumes u malinu i verovatno bi kao takav strucnjak prepoznao pomesanu malinu. A zamisli tek neko ko je kupuje i plasira na svoje trziste..
 
Sramota i bezobrazluk... placali vilamet i miker 140 din a sad placaju polanu 210 koja je 3 klasa industriska malina pa je mesaju sa vilamet i izvoze kao vilamet.
Bas steta sto ne uze vecu lovu ove god, ali dobro tu je sledeca. Ja sinoc polku dao po 270din. Prava cena, svidja mi se.

- - - - - - - - - -

U mojoj blizoj okolini cena je vec par dana 220 din/kgr. Nebitna kolicina i kvalitet
I to je dobra cena za maline. Ovde u hladnjaci 230 din.
 
Nazad
Vrh