Cena kupine za 2016 godinu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zadnja informacija: Za cenu se još uvek vode pregovori,ako je negde i istaknuta cena ona je akontna i nije zvanična. Čekamo zvaničnu informaciju sve ostalo što je napisano na forumu je čisto nagađanje a najverovatnije će neko i pogoditi cenu slučajno i posle pričati kako je znao.pozdrav i srećno
 
Kod mene berba neće početi za 10-tak dana. cena se nezna, niti se ko od odkupljivača javlja. Mada me nešto oko cene buni. Ja sam moje kupine osigurao kod Dunav osiguranja, a prognozirana cena je bila 120 din. E tu mi nije jasno, kako je moguće da osiguravajuća kompanija toliko omaši cenu. Kad se sve sabere i oduzme, meni se više isplati da ih ove godine umlati grad, pa da naplatim osiguranje, nego da ih berem. Šalu na stranu, grad ih nije ni pipnuo, ali cene još nema....
 
Meni sve ovo miriše na VELIKUUUUU prevaru u korist hladnjačama,trenutno nema cene ljudi predaju u nadi da će biti povoljna a onda usledi hladan tuš u vidu otkupne cene i profita za hladnjačare. Pa nebi je kupovali da idu u minus a kukaju da nisu prodali ni prošlu turu,siroti onni sigurno nisu uspeli da zarade duplo. Državo stido se svojih građana
 
Nedam ni ja na tu cenu,to je za berače,hemiju i dobru zaradu za hladnjačare,a za mene ništa,onda neka bude sve za mene u vinu pa nek stoji,prodaće se,ajmo im ne dati ni jedne gajbe pa nek zarađuju od svojih zasada
 
Danas izadjoše sa cenom kupine" Čačanka 30 Tonfri i ostale 40 din. za kg. Nemam komentar znao sam da će biti loša cena ali ne ovoliko.
 
Cena na gajbice je 50 dinara. Na posude od 250 gr je 190 dinara. U sredu beremo ponovo. Uzeli smo posude od 250 gr pa cemo da u njih beremo. A ono sto nije za u posude predacemo u hladnjacu. Na koliko dana vi berete? Mi smo mislili da beremo sutra posto smo brali u petak, i sutra im dodje 4.dan , ali je praznik pa cemo u sredu. Poz...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh