Cena semenskog kukuruza

i nije jeftino zasticeni su forsom ,u prvoj grupi su Artezian hibridi to je kao i akvamaks klima kontrol itd nova moda stim da su dva hibrida iz te grupe po 4600 din plus pdv
 
Kakva je situacija sa ostalim semenskim kucama jel izbacio jos neko cenovnik osim DKC i ZPa ?
 
Znaci Pionir skuplji, a ZP jeftiniji ako ja dobro pretvaram dinare u KM(€) u odnosu na proslu godinu

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока
 
Ove godine pored Dkc,ici ce i pioneer 9300. U dogovoru sa promoterom,napravili smo ugovor za ranu setvu,pa ako se stvore uslovi,posejacemo ga oko 20.3.
 
Dragane jel ovo cena sa PDVom ili bez ?
Pomenuo i meni nesto promoter u vezi rane setve i ugovora za neku povrsinu 1-2ha. Kaze rade vec par godina oglede sa ranom setvom u Italiji, pa sad hoce i ovde. Ali treba vise o tome da mi kaze kad navrati do mene.
 
Mi smo imali prezentaciju 23.12.i bio im je taj direktor Italijan i pricao o ranoj setvi, u Italiji krecu 10.3. ali oni su juznije od nas pa preporucuju za nas deo oko 20.03.
BokiBole,planiram na jednu parcelu od 4 ha,posto je samo put deli od jos 4 ha,tu cu ici isti hibrid ali aprilska setva,poredjenja radi.
 
Nazad
Vrh