Cena semenskog kukuruza

Zavet je spomenut onako u kontekstu ili bolje reći u prolazu.Neko je valjda bolestan ili bi jednostavno pukao kada bi nešto zadržao za sebe a u ovom slučaju cene oko kojih smo se dogovorili i jasno precizirali da se iste ne iznose nigde niti ikome govore jer je kontaktiran veliki broj prodavaca ali nisu svi bili zainteresovani da se odreknu svog dela kolača zarad sklapanja jednog lepog posla sa dosta ljudi koji i dalje misle da kupuju repromaterijal putem ovakvih tendera.
 
Kod nas ka se promovisao izmedju ostalog rekao je da je taj konkurs spreman ali za na jesen, a gorivo je gotov model samo malo da ga usavrse to ce kaze do godine, a do tad cemo verovatno imati novog ministra i onda puj pik ne vazi.
 
Da li se neko sece kolika je procentualna razlika bila za avans u odnosu na cenu iz Juna kod pionirovog semena u 2017 ?
 
Napisite cene za kesh iz vaseg okruzenja. Ko ne zeli ime firme da napise neka mi pusti na pp. Muku mucimo na tenderu da skinemo cene, drze se svi zajedno i nece da za p1 idu ispod 6000din.
 
Napisite cene za kesh iz vaseg okruzenja. Ko ne zeli ime firme da napise neka mi pusti na pp. Muku mucimo na tenderu da skinemo cene, drze se svi zajedno i nece da za p1 idu ispod 6000din.
Na kojoj ste sada cifri sa l i ll grupom dkc'a?

- - - - - - - - - -

Covek sa kupprodajem donosi sveze seme DKC iz Rumunije i prodaje prvu grupu po 140e....mislim da se i ovde javlja i da je clan foruma...

https://www.kupujemprodajem.com/Seme-Kukuruza-55613925-oglas.htm?filter_id=157861667

Mozda od njega mozemo poruciti seme za tender?������
Sta nije malo bolje slikao tu deklaraciju da vidimo sta pise.
Jel si ga kontaktirao? Jel seme vec kod njega?
 
Ima semena kod sebe nesto....cuo sam se sa njim pre neki dan....Uglavnom po porudzbini moze preneti sve od dkc semena....ima cak i seme suncokreta....
 
Pa dobro bice to jos jeftinije mora da se saceka jos malo, nema jos pravih instrukcija, ceka se seme pa ce tada biti malo jasnije,a to je jos mesec dana.

A kako stoji stanje da mi prenesemo iz rumunije seme, jel to moze u tim kolicinama?
 
Nazad
Vrh