Cena semenskog kukuruza

Odg: Cena semenskog kukuruza

Ne mora da znaci da je od prosle...Moguce samo uvozni ali Pioneer doradu pocinje jos u novembru tako da nije tacno to sto si napisao!
 
Odg: Cena semenskog kukuruza

savato je napisao(la):
Ne mora da znaci da je od prosle...Moguce samo uvozni ali Pioneer doradu pocinje jos u novembru tako da nije tacno to sto si napisao!
Nisam to napisao onako napamet nego velika verovatnocaća nažalost da je tako :ppozdrav:
 
Odg: Cena semenskog kukuruza

Procitao cenovnik sto je "pidikanac" postavio, mislim a su to vec maloprodajne tj. cene u ZZ. ovima, jer sam pricao sa promoterom u vezi nove godine i on ovakve cene je pominjao. A zz. Napredak iz gornjeg brega uvek daje neki popust, kad je januarska uplata a izporuka u toku marta meseca.
Uvozno seme uvek stigne zanjih momenta, jer kazu "problem sa carinarcima" poz.
 
Odg: Cena semenskog kukuruza

Kada se malo bolje zagleda u cenovnik vidi se da pri dnu piše da su to velepordajne cene bez PDVa !!!
U svakom slučaju hvala Pidikancu !
Stigao mi je mail PIONEER promotera u kome se kaže da ko naruči seme do 10.02. dobije na 10 naručenih jednu besplatnu!!!
 
Odg: Cena semenskog kukuruza

mica967 je napisao(la):
Drobi ako si ga i preuzeo verovatno je seme od prošle godine :cao:

Nisam preuzeo samo uplatio.Posto je bila akcija Pioneera da ako uplatis do nove godine dobijas 30% popusta.Bilo je nesto da ce se to produziti do 10. januara, ali ne znam sta je od toga.
Seme ce se doraditi sada(nije proslogodisnje) i preuzimas negde u martu kada urade tretman u Somboru sa Ponchom.Svake godine ovako kupujem seme, jeftinije je ako uplatis oko nove godine.
A Poncho se svakako narucuje u januaru.
A ja licno bez Poncha ne uzimam seme.


Racunica vam je:
1 grupa:

3300 din -30%popust za uplatu + 8%PDV = 2494,80 din

Poncho 0,5:
880 din -10% popust + PDV =855 din
 
Odg: Cena semenskog kukuruza

ova sam i ja probao da objasnim sto "drobi" pise, samo u zz. napedak Gornji Breg.

hvala "drobi" :bravo:
 
Odg: Cena semenskog kukuruza

danas sam cuo od trgovca gde ja kupujem seme da je bio promoter pionira i rekao mu da cene moraju ici dole. opet kao i predhodni godina pokusavaju sa visokim cenama :zli: a pred setvu obore cene ::lose::
 
Odg: Cena semenskog kukuruza

E videli bi ste njihove cene da su uspeli da uniste nase institute,onda nebi imali konkurenciju,srecom po nas pa to nisu uspeli,sejmo domace :ppozdrav:.Mislite i na svoja pokoljenja,ne dozvolite da te strane kompanije protiraju GM seme :nono:
 
Odg: Cena semenskog kukuruza

IMT-550 je napisao(la):
A ima li ko da zna cene Syngenta hibrida kukuruza za 2011. godinu.... :ppozdrav: :cao: ::namigivanje::
Danas sam saznao od njihovog predstavnika da će cene biti nešto niže nego prošle godine u rasponu od30-32e po vreći + pdv. Pakovanje je 25.000 zrna a ako neko želi da diskutuje o sortama otvorena je nova tema Syngenta hibridi i sorte semena. :cao:
 
Odg: Cena semenskog kukuruza

cene kws-a.
adfdpv.jpg
 
Odg: Cena semenskog kukuruza

pa stvarno preteruju sa cenama :zli:
npr Kermes 4190+8%pdv+10% marze trgovacke*2,5setvenih jedinica po hektaru =10475din za sklop od 60000 biljaka po ha.
as ispade najposteniji i najrealniji sa cenama od 2700-2900 za 30000 biljaka i to maloprodajna cena, znaci za hektar od 5400-5800dinara
 
Nazad
Vrh