Cena semenskog kukuruza

Da zalivamo strujom kao Grcka verujem da bi bilo racuna, na naftu od 150din je skupo i otici traktorom do njive da vidis usev.


@Matic
Tako je. SuziMa style.
 
Da smo jaki jaki smo, ali cene su te, i u tu cenu je uračunat PDV.
A voleo bih da i druge cene
Pozz
 
As druga cenovna grupa (As73 i ostali u toj grupi) 2990din sa pdv. Prva grupa 3590din. Ovo su cene na manje kolicine, na nijansu vece kolicine jos bolje cene. To je AS nije DKC da ne mozes skinuti ni dinar sa cene.
 
As druga cenovna grupa (As73 i ostali u toj grupi) 2990din sa pdv. Prva grupa 3590din. Ovo su cene na manje kolicine, na nijansu vece kolicine jos bolje cene. To je AS nije DKC da ne mozes skinuti ni dinar sa cene.
Mislim da je ovo Ok cena ako je sa PDVom
Kako i gde da naručim 30setvenih jedinica AS hibrida ?
 
АС је добар зато што нема стварно јалових биљака Да ли је могуће пошто сав семенски наш кукуруз се гаји у србобранској општини шта купити од локалних лопова вероватно их има таки смо људи
 
Jedna jako interesantna ponuda pako 2500din sj iheliko, zatimponuda nekih pionirovih semena po ravno 3000din sj ,seme iz 2016god .prodajno mesto od PP Filp.
 
Imao sam taj pako iz 2016 sejao ga 2017 i malo nesto 2018... losa energija

Da napisem i ja koju rec ,kupio prosle godine 20tak vrecica pako i par heliko po2500 din imogu reci da sam prezadovoljan sa nicanjem iprinosom kao nikada do sad verovatno je doprinela ikisna godina,ma da nije sve u kisnoj godini, za neki naknadni zakup sin je kupio lk deliju po 3000ineki din i tu je bila katastrofa stablo tri ivise metra klip krezub sa malo zrna nepravilnorasporedjeno ne lici ninasta prinos za najmanje50% manji od paka zavlagu bolje da i ne pisem ovro sa ga u novembru kad i postrni a postrni sa vecim prinosem i manjom vlagom .
 
Do kraja ove nedelje stizu i ostali hibridi kukuruza na akciji , ne bolujem da kupujemskupa semena i da se hvalim na svoju stetu;kako sam u trendu. inace cena od 2500 do2700din za s.j.
 
Nazad
Vrh