IMT 5100-5136 diskusija, dorade-prepravke

Najverovatnije malo skuplje od novog ali treba proveriti za svaki slucaj ume nekad da bude i normalna cena
 
To mi kolega vec lici na Jovu.
Al sto kaze Matic sve je manje izbora bice to sve na zalost jos skuplje.
 
Bolje odreže, trenutno je na obrtajima, razlika ko stari 533 i novi 539 u primanju gasa..... I malo više ima dima iz auspuha, al samo kad naglo dodam gas i onda više nema..... Tako treba biti

One vijke sam napravio za vilasti ključ 10,i tako stegnio.....

Ubacio sam i puž od obrtomjera, al obrtomjer mi nevalja, pa trebam novi.....

Moram još zavariti krivinu na auspuh.... I zamjeniti semeringe na prednjoj vuči.....
 
Zavarena i posuda od rashladne tekućine...... Na spoju je bila mala pukotina, dovoljno da slini dolje po motoru




Naštimani i ventili, neki su bili na 0,50 do 0,60........stavio na 0,35 jer prijašnji vlasnik je rekao da je glava rađena, pa ako malo upadnu ventili u sjedište, biti će na 0,30 kako treba biti i po propisu......

Sada se javlja jedan problemčić....... Malo teže pali, dim ide na auspuh, ali neće sastaviti kako treba, nego vergla 3 puta po 10sec da upali..... Poslije toga pali čim vidi ključ...... Do čega bi moglo biti? Možda još dizne da reglažiram, al sa pumpom prije je palio ko i topal, bez problema..... Možda treba pumpi da se ulaufa? Jer na 560 kad sam stavio novu pumpu, morao sam polako povlačiti polugu gašenja, ako bi ju naglo povukao, ostao bi u tom položaju i nebi palio više, dok se neohladi, nakon 5-6 sati to je prestalo...... Možda se i ovdje sredi situacija?
 
To mi nešto smrdi a trebo si i dizne odmah su pumpom vidit.
Kad napraviš pumpu samo bolje treba palit.
 
Kad upali, poslije radi odlično, samo to prvo paljenje..... Anlaser brzo vrti, ko kod auta...... Ko da pri prvom paljenju nabije dosta goriva, jer dosta dimi iz auspuha pri verglanju..... Jedino da još provjerim grijač na usisnoj grani da necuri iz njega gorivo.....
 
Jesi siguran da su ventili dobro naštelani .
Jer ako je palio dobro mora samo bolje.
Nešto tu zeza mora palit kako će po hladnom onda.
 
Sve ventile sam ponovno naštelao, jer su imali dosta lufta..... Nemože to biti do ventila.... Moram još zamjeniti bakrene podloške na 4 tom cilindru, na povratu, tamo malo slini još.....
 
Nazad
Vrh