Plug - osnovna tema

Ali.. gledam taj plug kakvu gredu ima malo cudnu nezznam ja mislim da je to za traktor od 90ks i 820 ruseve, ali mozzda i grijesim nezznam... !!! :cao: :cao: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
topalovic je napisao(la):
jel moze rajka da vuce imt 756 visoki klirens sa tockom od leoparda :sta:
Neznam dali bi mogao zbog tocka?! Kad bo bio original tocak onda nema problema... :haha: :haha: :haha:
Salim se naravno... :ppozdrav:
 
kod nas masovno oru sa 820 i 3 brazde, ja cu na leto da probam sa drugovim vogelom 3 brazde pa cemo da vidimo efekat.

a nesto mi se ne svidja kako zavrce brazdu taj lemken....
 
paorpaor je napisao(la):
Za kvalitetno oranje racunica je sledeca, 1 Ks za 1 cm radnog zahvata na dubini od 25-28 cm.
Ovo vazi za moj atar gde je zemlja srednje teska do teska za obradu.
kodnas je isto teska zemlja i sa 558 vucem 755 visoki klirens i ide na 30 cm bez problema
 
Dragan18 je napisao(la):
kod nas masovno oru sa 820 i 3 brazde, ja cu na leto da probam sa drugovim vogelom 3 brazde pa cemo da vidimo efekat.

a nesto mi se ne svidja kako zavrce brazdu taj lemken....
Probaj da odes i vidis kako radi kupujes vogela neces moci da se odvojis od njega :haha:Ja isto orem sa tri brazde samo IMT 756 3*30 i ja sam prezadovoljan :cao:
 
Имам неки стари фергусон двобраздни плуг, исти као код mityooa. Данас косим око њега и видим да му даске нису исте, једна има овакав знак:
iw2420.jpg
.Чија је, дали се исплати поправљати га, даске су скроз поједене, раоници су добри, конструкција добра фале му цртачи. Ја не орем дубље од 20см.
 
28qsv1v.jpg

Konačno i još jednom zahvaljujem članu ::svaka cast:: IMT - 550 i takođe Lala iz Banata ::svaka cast:: na savetima, sad još ako se dobije i 40% nema boljeg pazara.
Lala iz Banata je napisao(la):
E majsori, sta bi vi bez mene i mog drugara IMT-550.
 
LM 1020
greda - 120x80 mm
razmak - 102 cm
28/32/36/40
visina rama - 78 cm
osnovna težina - 635 kg
7200e na 5 godina otplate
Post je spojen: [time]1278647157[/time]
_________________________________________________
:ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: živeli :cao:
Post je spojen: [time]1278680974[/time]
_________________________________________________
Lala iz Banata jel znaš možda gde da nađem na netu i koji obrazac ide za povraćaj pošto iz ministarsva kao da će da mipošalju na adresu samo neznam za koje vreme. :cvetic:
 
evo malo pomoci milwoky idi na sajt ministarstva poljoprivrede tamo imas sve i obrasce i objasnjenja kako popuniti i gde poslati zahtev ili sta vec
Post je spojen: [time]1278706344[/time]
_________________________________________________
sve pohvale za plug samo mi reci sa cime ti to vuces
 
milwoky je napisao(la):
28qsv1v.jpg

Konačno i još jednom zahvaljujem članu ::svaka cast:: IMT - 550 i takođe Lala iz Banata ::svaka cast:: na savetima, sad još ako se dobije i 40% nema boljeg pazara.
Lala iz Banata je napisao(la):
E majsori, sta bi vi bez mene i mog drugara IMT-550.
Plug je strasan :ppozdrav: nego gde si ga kupio , i jos jednom sta bi ti bez nas dvojice :"Strucnjaka"......... :haha: :haha: :haha:
 
po meni, krivi, jaci je "veliki" oce da se uvija dok mana krivog je malo manji klirens u odnosu na veliki
 
koceljevac je napisao(la):
evo malo pomoci milwoky idi na sajt ministarstva poljoprivrede tamo imas sve i obrasce i objasnjenja kako popuniti i gde poslati zahtev ili sta vec
Post je spojen: [time]1278641544[/time]
_________________________________________________
sve pohvale za plug samo mi reci sa cime ti to vuces
Pa imam LM950x2 tj.dva komada koji nema premca u oranju,itd,tako da CASSE nebi trebalo da ima poteškoća ako grešim molim komentar i sa obrtačem jedino što je u transportu malo teži a ovo sva drugo je provereno i nadam se da će ova tema biti zanimljiva,javljam se posle ugarenja sa rezultatom il' kad već kad.
Pozdrav
Post je spojen: [time]1278796501[/time]
_________________________________________________
Svaka čast Stučnjaci

:cvetic: :cvetic: :cvetic:
i po jedno

:ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: itdd...
 
Nazad
Vrh