Plug - osnovna tema

Jedno pitanje za upucene.Naime,nudi mi prijatelj Rabin plug hidraulicni obrtac dve glave,plug u solidnom stanju mozda bi trebalo farbanje grudi dasaka su navarivane ali ovako sto se tice nije krivljen nema lufta ima predpluznjake da i promenljiv zahvat 12,14,16 coli.
Trazi 700 eura moze i pocek dali bih mogao sa traktorom IMT 577 da ga vucem.
Uzimaj i uzivaj...::namigivanje::
 
Društvo, za predstojeći vikend u Novom Bečeju održavaju se Velikogospojinski dani, na kojima će biti izložen rotacioni plug FARMAX, ako ste u prilici svratite :)
 
Uzeo bih grudi daske za imt 756, da li je moguce da su u Temerinu (Hudjik) toliko bolje nego u Beceju (Plamen), dupla je razlika u ceni??
 
Delovi iz plamena ili nisu nikakvi,ili srednje žalosni... ali sa daskama sam oduševljen...drugar ih stavio pre par sezona,pa to u opšte ne rdja preko zime...u opšte ih ne maže,a ja se ubi sa uljem,mašču, zadnjih par godina farbam,i tako dalje...
 
I ja imam plamenove daske i raonike, i prezadovoljan sam, jako slabo rdjaju, i u opste se ne trose toliko koliko ih ovde kude..
Mi na Vogelu imamo plamenove raonike i stvarno se slabo trose. Imali smo zimus problem sa krivljenjem ali nista strasno... Na imt 756 Imamo njihove daske i slabo se trose ali i ne rade mnogo - godisnje izoru jedva 2h..

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока
 
Ne kude ljudi da se troše već da su mekani,e sad kako se idkrive tako se čekićem i isprave i teraj dalje ..
 
Stigao Vogel :
prinova-023.jpg
 
Da bez tog nece u njivu nego sam mislio i da ojacam sredinu tu iza upora sa plocevinama ali ce izgledati ruzno ali neznam da li ce biti dovoljan samo upor i na trecu glavu?Inace imam i rita da orem
Jebeš ga u **greška ako ćeš ga odma ojačavati koji si ga očin i kupovao?Voleš da variš...
 
Nazad
Vrh