Plug - osnovna tema

На новим машинама скоро да нема вара... све шраф до шрафа...

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
Jel ima neko IMT 701 od 16 coli.Kako ore taj plug,koje su dimenzije i da li se tesko vuce?

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Ja sam konkurisao za taj Unlu plug u MBV Vrsac.Konstrukcija i greda od 3+1 ali plug samo 3 .Sva oprema sem vario podesavanja zahvata oko 7100eura.

Диклофен јел то цена за 3 бразде фул са обичним или решеткастим даскама? Ако није, јел знаш колико кошта са решеткастим даскама?
 
Pune daske i sva oprema sem vario promene zahvata.Vario je bio mislim oko 700-800 evra skuplji.Sa resetkastim mislim da je bio skuplji .Rekao mi je tacno po glavi koliko je to ali sam zaboravio.
 
Bečar- definitivno Kverneland, otkad sam kupio prvog, više ne gledam druge plugove... Samo treba gledati da su daske broj 9 ili 28, visina i dužina pluga, kao i oblik pretplužnjaka su manje bitni. I naravno, plug mora biti čim teži, nema vajde od lakih plugova, nisam vjerovao dok nisam probao.

Nisi probao 8 dasku, jos lakse se vuce od 9 ?! :)
 
Koju su bolji od ovih jeftinijih plugova obrtača npr. unlu ili agromasz ili nešto treće da ima veći klirens i udaljene glava od glave a zahvat da može se štelovati do 50cm (45cm) po glavi ili su bolji vario. Zvao sam za agromasz i kod njih je cena 8600e za trabrazni obrtač vario sa svim dodatcima i transportnim točkom kao i predplužnjaci da budu kukuruzne one veće bar oni to kažu da su bolji za kukuruz a za strnjiku ne smeta što je veći jedino u kukuruzu hoće da se guše ovi manji. Kažu da je kopija kvederlanda i da dosta njih uzima delova jer svi delovi su isti ali dosta su jeftiniji. Ili šta je bolje izabrati?


Nešto ovako sam gledao

http://www.agro-masz.eu/index.php?menu=oferta&kategoria=orka&podkategoria=POV&tab=opis
 
Ја ушо да видим плуг али ме је гугл преводилац слатко насмејао
36052f006b751e221a1ed07e885ca44d.jpg


Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
Kazu da se i tesko farba skida sa dasaka sad kome nine problem sto oranje na oko nije lepo onda ce tom cenom biti zadoboljan inace je bio jefriniji za 1500e
 
Pa to je bilo i pre predpluznjaci radno transportni vario podesavanjei pune daske a za resetku se morao doplatiti
 
Jel ima neko na forumu, da poznaje nekoga ko ima plug V&N Permanit?
I da li su mogu negde poručiti ravnici na osnovu tipa modela pluga, baš ovog Permanit?
Pošto muku mučim sa ravnicama, ove što sam kupio kod nasih privatnika ne odgovaraju.
 
Nazad
Vrh